TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
26 Kasım 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberleriPhone 13'ler Türkiye'de

iPhone 13’ler Türkiye’de

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Apple’ın 4 farklı model olarak açıkladığı iPhone 13’ler, Türkiye’de ön satışa açıldı.

Apple‘ın global olarak düzenlediği etkinlikte tanıttığı iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri, Türkiye’de ön satışa sunuldu.

Yeni iPhone’lar için bugün başlayan ön satış ile sipariş verebilecek. Yeni iPhone’ların satış fiyatları 10.999 TL ila 17.999 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ürünler, alınan ön satışların ardından 1 Ekim’de satışa çıkacak.

iPhone 13’te bulunan teknik özellikler

A15 çip işlemcisi olan yeni iPhone’un, daha parlak bir ekranı olduğu ve pil ömrünün de 2,5 saat daha artırıldığı belirtiliyor. Telefonun kozmetik özellikleri arasında ise renk alternatifleri öne çıkıyor. iPhone 13, pembe, mavi ve ‘geceyarısı yıldız ışığı’ renklerinde de olacak.

Yeni telefonun kapasitesi de en yüksek 500GB olarak belirlendi. En düşük de artık 64GB yerine 128GB olacak. Apple, yeni telefonun çevreci özellikler taşıdığını da özellikle altını çizdi. Cihazın anten hattının plastik su şişelerinden dönüştürüldüğü kaydedildi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler