18.2 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış Haberlerİngiltere’de 2 katlı binada yangın

  İngiltere’de 2 katlı binada yangın

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  İngiltere’de dün akşam, içinde bir fırın ve restoranın bulunduğu 2 katlı binada yangın çıktı.

  O anlar kameralara yansırken, çıkan yangının 15 itfaiye aracı ve 80 itfaiye personeli ile kontrol altına alındığı belirtildi.

  İngiltere’de Dün Akşam, Içinde Bir Fırın Ve Restoranın Bulunduğu 2 Katlı Binada Yangın Çıktı.

  İngiltere’de Londra’ya bağlı Park Royal semtinde içinde bir fırın ve restoranın bulunduğu 2 katlı bir binada yangın çıktı. Londra İtfaiye Departmanı’ndan yapılan açıklamada, Minerva Caddesi üzerinde bulunan binada çıkan yangının 15 itfaiye aracı ve 80 itfaiye personeli ile kontrol altına alındığı belirtildi. Çevrede büyük panik yaratan yangınla ilgili 50’den fazla ihbar alındığını ifade eden Londra İtfaiyesi, 2 katlı binanın büyük bir bölümünün yangında hasar aldığını; yangın nedeniyle can kaybı ve yaralanma olmadığını açıkladı.

  İngiltere’de 2 katlı binada büyük yangın

  Görgü tanıklarının cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, siyah dumanların yükselmesi ve itfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi görüldü.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler