TRY - Türk Lirası
EUR
20,239
USD
18,832
GBP
22,768
CNY
2,776
8 Şubat 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerDış Haberlerİngiliz turistler plajlarda uyudular

İngiliz turistler plajlarda uyudular

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İngiliz turistler tatil için gittikleri İspanya’da rezervasyon yaptırdıkları otellerinin kapalı olduğunu öğrenmelerinin ardından plajlarda uyudular.

Tatil için İspanya’ya giden bir grup İngiliz turist, rezervasyon yaptırdıkları otellerinin kapalı olduğunu öğrenmelerinin ardından otellerin plajlarında uyudular. “Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle kapalıyız” uyarısını alan turistler Loveholidays adlı aracı firmaya tepki gösterdi.

Tatil için İspanya’daki Tenerife adasına giden Craig Fletcher (38) otele koronavirüs nedeniyle girmesine izin verilmediğini belirtti.

Fletcher rezervasyon yaptırdığı otelin ayrıca mobilya standartlarının uygun olmadığını belirtirken şunları söyledi: “Restoran güzel ama tek bir bar var. Ayrıca 300 misafir için 48 şezlong var. ” 

Oteller arasındaki taksiler ve fiyat farkının kendisine toplam 286 pound ekstra ücrete denk geldiğini de söylen Fletcher, Loveholidays ile iletişime geçmeye çalıştığını ancak bunu başaramadığını söyledi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler