TRY - Türk Lirası
EUR
15,2679
USD
13,4445
GBP
18,3158
CNY
2,1188
-6.5 C
Ankara
2.4 C
İstanbul
-4.2 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSosyal MedyaINFLOW Awards'21 ödülleri verildi

  INFLOW Awards’21 ödülleri verildi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Her yıl sosyal medyada milyonlarca takipçiye sahip influencerları ödüllendiren INFLOW Awards’21, dün gece dördüncü kez gerçekleşti

  Jüri ve halk oylaması olarak 18 farklı kategoride ödüllerin dağıtıldığı gecede 18 influencer kendi kategorisindeki ödülü almaya hak kazandı. Burcu Esmersoy, Rachel Araz, Ceyda Kasabalı, Doğan Kabak, Elraenn, Özgür Deniz Cellat gibi milyonlarca takipçiye sahip isimler ödüllerin sahibi oldu.

  Influencer dünyasının tüm noktalarını bir araya getiren INFLOW Network tarafından düzenlenen INFLOW Awards’21, dün akşam gerçekleşen törenle sonuçlandı. Onedio YouTube kanalından canlı yayınlanan tören renkli görüntüler eşliğinde gerçekleşti. 18 kategoride ödülün verildiği tören pandemi koşullarından ötürü online olarak tamamlandı.

  Halk oylaması ile 4 kategoride ödülün verildiği törende 14 kategori ise uzman jüriler eşliğinde ödüllendirildi. Farklı mecra ve kategorilerde 2021 boyunca etkileşim gösteren influencerlar INFLOW Awards’21 kapsamında finalist olarak yer aldı. İstanbul’da özel bir otelde gerçekleşen ve Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanan töreni binlerce kişi izledi. Ayrıca milyonlarca takipçiye sahip influencerlara İstanbul’daki Panoffect ekranlarındaki QR kodu yakalayıp törene katılma hakkı kazanan takipçileri de eşlik etme fırsatı buldu.

  Halk oylamasındaki son kategoride en i̇yi twitch influencer’ı takipçilerinin “elraenn” olarak bildiği tuğkan gönültaş ödülün sahibi oldu.
  Halk oylamasındaki son kategoride En İyi Twitch Influencer’ı takipçilerinin “Elraenn” olarak bildiği Tuğkan Gönültaş ödülün sahibi oldu.

  TAKİPÇİLER FAVORİ İNFLUENCERLARINI BELİRLEDİ

  INFLOW Awards’21 kapsamında halk oylamasıyla belirlenen En İyi Instagram Influencer’ı Şeyda Erdoğan, En İyi Youtube Influencer’ı Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram’ın Youtube Kanalı “Noluyo Yaa?” olurken, En İyi TikTok Influencer’ı “Cellat36” olarak tanınan Özgür Deniz Cellat oldu. Halk oylamasındaki son kategoride En İyi Twitch Influencer’ı takipçilerinin “Elraenn” olarak bildiği Tuğkan Gönültaş ödülün sahibi oldu.

  BURCU ESMERSOY, DOĞAN KABAK, RACHEL ARAZ VE BİRÇOK İNFLUENCER ÖDÜL ALDI

  Törende birçok farklı temada içerik üreten influencerlar ve 2021’e imza atan isimler ödüllerine kavuştu. 14 farklı kategorideki kazanana aralarında INFLOW Network Kurucu Ortakları Afşın Avcı, Neşet Dereli ve Emre Gelen; Facebook Ajans Partneri Serkan Tavşanoğlu, TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslıhan Nasır, Raffles Istanbul Pazarlama Direktörü Deniz Met ve Yemeksepeti CMO’su Barış Sönmez gibi sektör temsilcilerinin yer aldığı jüri ise 14 farklı kategoride kazanan isimlere karar verdi.

  Inflow awards'21 ödülleri verildi
  INFLOW Awards’21 ödülleri verildi

  Gerçekleşen törende En İyi Seyahat Influencer’ı Duygu Şar ve Bilgehan Çelik’in içerik ürettiği Biz Evde Yokuz, En İyi Moda Influencer’ı Rachel Araz, En İyi Ebeveyn-Çocuk Influencer’ı Gamze Erçel Yıldırım, En İyi Fitness Influencer’ı Gökçen Arıkan oldu.

  Otomobil dünyasının Türkiye’deki en önemli içerik üreticilerinden Doğan Kabak En İyi Teknoloji Influencer’ı, En İyi Oyun Influencer’ı Pelin “Pqueen” Baynazoğlu ödülünün sahibi oldu. En İyi Gastronomi Infleuncer’ı Refika Birgül olurken, En İyi Güzellik & Bakım Influencer’ı Ala Tokel olarak seçildi.

  Parodi videolarıyla tanınan Röportaj Adam Mahsun Karaca En İyi Komedi Influencer’ı ödülünü alırken En İyi Yükseliş Gösteren Influencer ödülünü alan Ceyda Kasabalı geceyi iki ödül ile tamamladı.

  Inflow awards'21 ödülleri verildi
  INFLOW Awards’21 ödülleri verildi

  En Kreatif İçeriğe Sahip Influencer ödülünü alan isim Nisan Hakan Özkan olurken, influencer dünyasının genç isimlerinden Şevval Aydemir En İyi Micro Influencer Ödülü’nün sahibi oldu.

  Sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy’un En İyi Celebrity Influencer ödülünü aldığı gecede En İyi Omni-Channel Influencer Ödülü’nü Merve Özkaynak kaldırdı.

  INFLOW Awards’un en büyük kazananı Kansersiz Yaşam Derneği oldu. Kazanan influencerların INFLOW ödülleri ile çekildikleri fotoğraflar, INFLOW Network ve RarePix iş birliği ile NFT’lere dönüştürüldü. Açık artırmayla satışa sunulacak NFT’lerden elde edilen tüm gelir, Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlanacağı açıklandı.

  HALK OYLAMASI KATEGORİLERİ KAZANANLARI 

  En İyi Instagram Influencer’ı – Şeyda Erdoğan

  En İyi YouTube Influencer’ı – Noluyo Yaa?

  En İyi TikTok Influencer’ı – Cellat36

  En İyi Twitch Influencer’ı – Tuğkan “Elraenn” Gönültaş

  Jüri Kategorileri

  En İyi Seyahat Influencer’ı – Biz Evde Yokuz

  En İyi Moda Influencer’ı – Rachel Araz

  En İyi Teknoloji Influencer’ı – Doğan Kabak

  En İyi Ebeveyn – Çocuk Influencer’ı – Gamze Erçel Yıldırım

  En İyi Fitness Influencer’ı – Gökçen Arıkan

  En İyi Gastronomi Influencer’ı – Refika Birgül

  En İyi Güzellik & Bakım Influencer’ı – Ala Tokel

  En İyi Oyun Influencer’ı – Pelin “Pqueen” Baynazoğlu

  En İyi Komedi Influencer’ı – Röportaj Adam Mahsun Karaca

  En İyi Yükseliş Gösteren Influencer – Ceyda Kasabalı

  En Kreatif İçeriğe Sahip Influencer – Nisan Hakan Özkan

  En İyi Micro Influencer – Şevval Aydemir

  En İyi Omni-Channel Influencer – Merve Özkaynak

  En İyi Celebrity Influencer – Burcu Esmersoy

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler