27.7 C
Ankara
22.9 C
İstanbul
29 C
İzmir
Cumartesi, Haziran 19, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSağlık Haberleriİnegöl Devlet Hastanesi’nde 300 metre kuyruk

  İnegöl Devlet Hastanesi’nde 300 metre kuyruk

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  İnegöl Devlet Hastanesi’nde, koronavirüs tedbirleri kapsamında içeri sınırlı sayıda hasta alınırken, muayene olmaya gelenler ise yaklaşık 300 metre kuyruk oluşturdu.

  Bursa’da, nüfus yoğunluğunun fazla olduğu ilçelerden biri olan İnegöl Devlet Hastanesi‘nden geçen gün yaptığı açıklamada, muayene randevularının sadece MHRS sistemi ve 182 telefon sisteminden alınacağı, bunun dışında hiçbir şekilde hasta kabul edilmeyeceği duyuruldu.

  İnegöl Devlet Hastanesi’nde, Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Içeri Sınırlı Sayıda Hasta Alınırken, Muayene Olmaya Gelenler Ise Yaklaşık 300 Metre Kuyruk Oluşturdu.

  Randevu alan vatandaşlar, sabah saatlerinde hastane önüne geldi. Muayene için hastanenin poliklinikler kısmından içeri tek tek alınan vatandaşlar, yaklaşık 300 metre uzunluğunda kuyruk oluşturdu.  Sosyal mesafeye uymayanlar ise görevliler tarafından sürekli uyardı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler