TRY - Türk Lirası
EUR
17,7168
USD
18,5190
GBP
19,7618
CNY
2,5599
24.3 C
Ankara
23.7 C
İstanbul
28.1 C
İzmir
28 Eylül 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYerel Haberlerİmamoğlu, Hacı Bektaşi Veli anma etkinliklerinde

İmamoğlu, Hacı Bektaşi Veli anma etkinliklerinde

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Hacı Bektaşi Veli anma etkinliklerine katıldı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hacı Bektaşı Veli’nin 750. vefat yılı için Yenikapı Gösteri alanında düzenlenen anma etkinliklerine katıldı. Festivalde konuşan İmamoğlu, “Hacı Bektaşi Veli’nin o çağdaş duygularını en iyi şekilde temsil eden nesil oluruz” dedi

16 Ağustos 1964 tarihinden itibaren, her yıl düzenlenen Hacı Bektaş Veli’yi Anma Festivali bu yıl da Yenikapı Gösteri alanında gerçekleşti. Festival, Kardeş Türküler ve Şevval Sam‘ın konseriyle başladı. Festivale İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da katıldı.

Imamoglu haci bektasi veli anma etkinliklerinde 3 - yerel haberler - haberton
İmamoğlu, hacı bektaşi veli anma etkinliklerinde

İmamoğlu, konser sonrasında vatandaşları selamlayarak, “Hacı Bektaşi Veli’yi anmanın duygularıyla sözleriyle bir arada olmanın çok büyük gururunu yaşıyoruz. Yarın akşam sizlerle bir arada olacak olan  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile sizi selamlayacağız. Bu akşam bu heyecanı ve coşkuyu görünce sizi selamlamak istedim. İnşallah yüz yıllar öncesinden Hacı Bektaşi Veli’nin o çağdaş duygularını en iyi şekilde temsil eden nesil oluruz” diye konuştu. Festival, gösterilerle devam etti.

Imamoglu haci bektasi veli anma etkinliklerinde 2 - yerel haberler - haberton
İmamoğlu, hacı bektaşi veli anma etkinliklerinde

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler