15.9 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
22 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel Haberlerİmamoğlu, Hacı Bektaşi Veli anma etkinliklerinde

  İmamoğlu, Hacı Bektaşi Veli anma etkinliklerinde

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Hacı Bektaşi Veli anma etkinliklerine katıldı

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hacı Bektaşı Veli’nin 750. vefat yılı için Yenikapı Gösteri alanında düzenlenen anma etkinliklerine katıldı. Festivalde konuşan İmamoğlu, “Hacı Bektaşi Veli’nin o çağdaş duygularını en iyi şekilde temsil eden nesil oluruz” dedi

  16 Ağustos 1964 tarihinden itibaren, her yıl düzenlenen Hacı Bektaş Veli’yi Anma Festivali bu yıl da Yenikapı Gösteri alanında gerçekleşti. Festival, Kardeş Türküler ve Şevval Sam‘ın konseriyle başladı. Festivale İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da katıldı.

  Imamoglu haci bektasi veli anma etkinliklerinde 3 - yerel haberler - haberton
  İmamoğlu, Hacı Bektaşi Veli anma etkinliklerinde

  İmamoğlu, konser sonrasında vatandaşları selamlayarak, “Hacı Bektaşi Veli’yi anmanın duygularıyla sözleriyle bir arada olmanın çok büyük gururunu yaşıyoruz. Yarın akşam sizlerle bir arada olacak olan  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile sizi selamlayacağız. Bu akşam bu heyecanı ve coşkuyu görünce sizi selamlamak istedim. İnşallah yüz yıllar öncesinden Hacı Bektaşi Veli’nin o çağdaş duygularını en iyi şekilde temsil eden nesil oluruz” diye konuştu. Festival, gösterilerle devam etti.

  Imamoglu haci bektasi veli anma etkinliklerinde 2 - yerel haberler - haberton
  İmamoğlu, Hacı Bektaşi Veli anma etkinliklerinde

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler