15.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
19.7 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne Çıkanİki kişide mutant, iki kişide mutasyonlu virüs

  İki kişide mutant, iki kişide mutasyonlu virüs

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Malatya’nın Darende Kaymakamlığı, ilçedeki iki kişide mutant virüsün tespit edildiğini, iki kişide mutasyonlu virüs şüphesinin bulunduğu açıkladı.

  Darende Kaymakamlığı‘ndan yapılan açıklamada, ilçede mutasyona uğramış virüs vakalarının görülmeye başlanıldığı, bugün yapılan testlerde iki vakada kesinleşmiş mutant virüsün tespit edildiğini, 2 kişide ise mutant virüsün kuvvetli şüphesi bulunduğu ve test sonuçlarının beklendiğini duyurdu.

  İki kişide mutant, iki kişide mutasyonlu virüs
  İki kişide mutant, iki kişide mutasyonlu virüs

  Açıklamada ilçeye bağlı Heyiketeği Mahallesi’nde bir apartmana giriş ve çıkışların İlçe Hıfzıssıhha kararı ile kapatıldığı da belirterek, “Kurallara her zamankinden daha fazla riayet etmemiz gerekiyor, çünkü yayılım ve öldürücülüğü daha yüksek olan mutasyona uğramış virüs artık ilçemizde bizlerle beraber” denildi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler