TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
15.5 C
Ankara
21.6 C
İstanbul
25 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıİHBİR'in İhracat Birincileri 16 Aralık'ta belli olacak

  İHBİR’in İhracat Birincileri 16 Aralık’ta belli olacak

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İHBİR’in İhracat Birincileri 16 Aralık’ta İstanbul’da bir otelde yapılacak gecede 5 ayrı ödül verilecek

   İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin (İHBİR) düzenlediği ‘İHBİR’in İhracat Birincileri’ ödül töreni, 16 Aralık’ta İstanbul’da bir otelde yapılacak. Gecede 2020 yılının en başarılı ihracatçıları 5 ayrı kategoride ödül alacak. 

  Ödül törenine ilişkin bilgi veren İHBİR Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur, “Pandemi nedeniyle 2 yıldır herhangi bir ödül töreni ya da organizasyon gerçekleştiremedik. Ödül töreninde İHBİR’in en başarılı ihracatçılarını ödüllendireceğiz ve daha çok ihracat yapmaları için güçlü bir motivasyon sağlayacağız” dedi.

  50 ÜYE FİRMA ÖDÜLLENDİRİLECEK 

  Tüm dünyada Türk bayrağını gururla dalgalandırmaya devam edeceklerini söyleyen Okutur, “Birliğimizin şekerli mamuller, un ve unlu mamuller, bitkisel yağlar ve yağlı tohumlar, diğer gıda ve müstahzarları, hububat bakliyat ve baharat olmak üzere toplam 5 farklı alt kategoride toplam 50 üye firmamızı ödüllendirerek, başarılarından dolayı sertifikalarını takdim edeceğiz” diye konuştu.

  GİRİŞİMCİ KADINLARA DA ÖDÜL VERİLECEK 

  Hububat ihracatının Türkiye ihracatına ciddi katkı sağladığına dikkat çeken Okutur, “Girişimci kadınlarımıza yol göstermek ve onları ihracat yapar hale getirmek için kurmuş olduğumuz ‘İhracata İlham Veren Kadınlar Platformu’ kapsamında online söyleşiler ve eğitimler gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 2020 yılında 8 kadın girişimcimizle başladığımız bu değerli projemizde şu an 70 kişi ile yolumuza devam ediyoruz. Birçok girişimci kadın birliğimize üye olarak, ihracat yapmaya, fuarlarımıza katılmaya başladı. Bu özel gecede değerli kadın girişimcilerimiz de ödüllerine kavuşacak. Bu özel gecede basın ve ajansların temsilcilerine de plaket ve sertifika takdimi ile özel ödül ve ihracata destek ödülü vereceğiz” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler