TRY - Türk Lirası
EUR
19,329
USD
18,637
GBP
22,411
CNY
2,598
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerİş Dünyası'I Love Fish' franchising ile büyümeye hazırlanıyor 

‘I Love Fish’ franchising ile büyümeye hazırlanıyor 

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Dardanel’in, balık fast food restoranı ‘I Love Fish’, franchising sistemiyle ülke genelinde büyümeye hazırlanıyor. 

Sürdürülebilir üretim faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu tüm kategorilerde lider olan Dardanel; balık ve deniz ürünlerini en ekonomik ve hızlı şekilde geniş kitlelere ulaştırmak üzere I Love Fish konseptini geçtiğimiz yıl hayata geçirdi. Dardanel’in en yeni restoran zinciri I Love Fish; İstanbul Beşiktaş Çarşı, Altunizade ve Çanakkale Saat Kulesi’nde balık tutkunlarını ağırlıyor. I Love Fish konsepti şimdi franchising sistemiyle Türkiye geneline yayılmaya hazırlanıyor.  

GİRİŞİMCİLERE, KENDİ ALANINDA RAKİPSİZ BİR İŞE YATIRIM YAPMA İMKÂNI 

Dardanel Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, I Love Fish konseptiyle ilgili açıklamasında, “Hem Türkiye’de geniş kitlelere ulaşacak hem de tüm dünyaya ihraç edebileceğimiz bir konsept yarattık. Tüm girişimcilere, kendi alanında rakipsiz bir işe yatırım yapma imkânı sağlıyoruz. Hayalimiz, bu yenilikçi fast food balık konseptimizi Türkiye’den dünyaya açmak” dedi.  

Dardanel, Türkiye’nin her yerinde I Love Fish franchise’ı açmak isteyen yatırımcılara; marka gücü, uzman eğitmenleri ve Türkiye nüfusunun yüzde 90’ına ulaşan dağıtım lojistik ağıyla destek oluyor.  

Şirket; inovatif yaklaşımıyla balık ve deniz ürünlerini en yeni konseptlerle tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. I Love Fish ile balık ve deniz ürünlerini daha ulaşılabilir kılan Dardanel, balık tüketimini artırma misyonuyla pazardaki istikrarlı büyümesini de sürdürüyor. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler