15.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
19.7 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerHSBC ve Lloyds evden çalışma dönemine geçti

  HSBC ve Lloyds evden çalışma dönemine geçti

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  İngiltere’nin en büyük bankalarından HSBC ve Lloyds evden çalışma dönemine tam geçiş için ofislerini boşaltmayı planladıklarını açıkladı.  

  Koronavirüs sürecinde bir çok şirket evden çalışma dönemine geçerken, İngiltere’nin en büyük bankalarından HSBC ve Lloyds evden çalışma dönemine tam geçiş için ofislerini boşaltmayı planladıklarını açıkladı.  

  Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle dünya genelinde binlerce şirket çalışanları için “evden çalışma”yı kalıcı hale getirdi. İngiltere’nin en büyük bankalarından HSBC kritik açıklama geldi. HSBC küresel gayrimenkul ayak izini birkaç yıl içinde yüzde 40’a kadar azaltmayı planladığını söyledi.

  HSBC tarafından yapılan açıklamada, “Çalışanlarımızın ofiste olduğu kadar evden çalışma konusunda da üretken olabileceğini gördük” ifadelerine yer verildi. Öte yandan, Lloyds Bank da dün yaptığı açıklamada, ofis alanını 2023 yılına kadar yaklaşık yüzde 20 azaltmayı hedeflediğini ifade etti.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler