TRY - Türk Lirası
EUR
19,492
USD
18,635
GBP
22,747
CNY
2,653
2 Aralık 2022, Cuma
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriHokey Federasyonu'nda başkan güven tazeledi

Hokey Federasyonu’nda başkan güven tazeledi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye Hokey Federasyonu’nda başkan Sadık Karan 5’inci Olağan Genel Kurul ve 7’nci Olağan Mali Genel Kurulu’nda yeniden başkan oldu

Mevcut Federasyon Başkanı Sadık Karakan’ın tek aday olarak katıldığı genel kurulda 188 delege katıldı. 170 delegenin oy kullandığı genel kurulda Sadık Karakan 161 oy alırken, 9 oy geçersiz sayıldı. Genel Kurul sonucunda bir konuşma yapan Federasyon Başkanı Sadık Karakan, “Türkiye’nin dört bir yanından şahsıma olan güvenlerini göstermek için genel kurulumuza teşrif eden tüm kıymetli katılımcılara teşekkür ediyorum. Türk Hokeyini her zaman olduğu gibi ileri taşımaya devam edip, önümüzdeki süreçte planlı çalışmalarımıza devam ederek Türk Hokeyini Avrupa’nın zirvesine taşıyacağız’’ dedi.

” Türk Hokeyini Avrupa’nın zirvesine taşıyacağız’’

Sadık Karakan’ın yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu:

“Bayram Yüksel, Yusuf Karaloğlu, Yusuf İzzet Karaman, Mehmet Kaplan, Mehmet Yaman, Ömer Faruk Yakar, Gürhan Aygün, Abdullah Kodek, Ertan Demirezen, Selim Bozçelik, Mehmet Gürer, Muzaffer Demir, Mert Can Duman, Emre Akgül.”

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler