TRY - Türk Lirası
EUR
19,614
USD
18,629
GBP
22,880
CNY
2,652
5 Aralık 2022, Pazartesi
Ana SayfaYerel Haberlerİstanbul HaberleriHırsızlar inşaattaki malzemeleri çalıp kayıplara karıştı

Hırsızlar inşaattaki malzemeleri çalıp kayıplara karıştı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Avcılar’da inşaatları gözlerine kestiren hırsızlar inşaatta sökebildikleri malzemeleri çalarak kayıplara karıştı. Polis kamyonet ile dolaşan hırsızların peşine düşerken, o hırsızlıklardan biri cep telefonu görüntülerine yansıdı.

Avcılar Firuzköy Mahallesi’ndeki bir inşaat alanına kamyonet ile gelen biri kadın 3 kişi, bekçinin yokluğunu fırsat bilerek, gözlerine kestirdikleri parçaları kısa sürede söktü. Malzemeyi kamyonet kasasına yükleyen hırsızlar, daha sonra sokaktan uzaklaştı. Üç şüphelinin bin 750 TL tutarındaki paravanı saniyeler içerisinde sökerek kamyonete yüklediği anlar, çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. 

Hırsızlar inşaattaki malzemeleri çalıp kayıplara karıştı
Hırsızlar inşaattaki malzemeleri çalıp kayıplara karıştı

İnşaatta görevli Devran Yıldız, malzemelerinin büyük bölümünün hırsızlar tarafından çalındığını, işlerinin de bu yüzden aksadığını söyledi. Hırsızların buldukları su sayaçlarından musluğa, binadaki plastik tahliye borularına kadar her şeyi parçalar halinde çaldığını anlatan Yıldız, “Bunların en kısa sürede yakalanarak bize zarar vermelerinin önüne geçilmesini bekliyoruz” dedi. Polis, inşaatları hedef belirleyen hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler