TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
14.2 C
Ankara
23.9 C
İstanbul
27 C
İzmir
2 Ekim 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerPolitika'Hiçbir tevil de sizi kurtarmaz, çuvalladınız'

‘Hiçbir tevil de sizi kurtarmaz, çuvalladınız’

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, seçmen bilgileri tartışmalarına ilişkin, “Milletimiz bunu yutmaz, hiçbir tevil de sizi kurtarmaz, çuvalladınız” dedi.

AK Parti’li Yavuz, Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, YSK’da olmayan bilgilerin CHP’de olduğu söylemine ilişkin, “Gerçekten 4 ihtimal var. Ya habersizler, ya bilgisizler, ya kendilerinde değiller ya da bile bile suç ikrarında bulunuyorlar. Sayın Kılıçdaroğlu ‘YSK’da olmayan bilgiler bizde var’ demişti. Bile bile suç işlediğini anlayınca önce suspus oldular. Şimdi de suç olan o çıkışı tevil etmenin derdine düştüler. ‘Suç işlemiş olmayalım, bilgisizliğimiz de anlaşılmasın’ diye bugün bakın neler yapacaklar” dedi.

CHP’den konuyla ilgili yapılan açıklamaya da işaret eden Yavuz, “Göreceksiniz 2 şey diyecekler. Bilgileri YSK’dan aldık; lakin o listelerde birkaç eksik bilgiye rastladık. Listeleri YSK’dan aldık; ancak verileri işledik. Tamam da Sayın Genel Başkanınız öyle mi dedi? Milletimiz bunu yutmaz, hiçbir tevil de sizi kurtarmaz, çuvalladınız” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler