TRY - Türk Lirası
EUR
15,1175
USD
13,3646
GBP
18,1737
CNY
2,1076
-8.8 C
Ankara
7.7 C
İstanbul
7.3 C
İzmir
21 Ocak 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaYazarlarHer duygu bir şey katar insana

  Her duygu bir şey katar insana

  Avatar of selin basmacı
  Selin Basmacıhttps://haberton.com/
  Selin Basmacı, 16 Ağustos 1996 yılında doğdu. Lise yıllarında yaşadığı bir aşk sonrası eline kağıt ve kalemi alması ile birlikte sürekli şiirler yazdı. Ve ilk olarak Ehli Kelâm kitabında şiirlerinin olmasından sonra ilgi gören şiirleri için kendi kitabı olan "Geçmişin İzleri kitabını çıkardı. Şuan kitabının ikinci baskısı satışta.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Merhaba sevgili okurlarım; Bu hafta sizlere duygulardan bahsetmek istiyorum. Kimi zaman nefret, kimi zaman aşk, kimi zaman özlem, kimi zaman sevgi…

  Konumuz: Duygular

  Kimi zaman bizi en dibe götüren kimi zaman da bizleri mutluluktan uçuran o duygular…

  Bana soracak olursanız her duygu bir şey katar insana, ve her ne kadar üzse de kimi zaman bizler o duyguları yaşamaya devam ederiz.. Bazen artık bir daha asla yok dediğimiz o duygu.. Evet aşk.. Sevmek bir insanı, yine ve yeniden aşık olmak, kimileri aşk bir kez olur dese de, öyle değil.

  Aslında bu duygunun nereden, nasıl geleceğini bilemeyiz, kimi zaman aşık olduğumuz kişilere aslında aşık olmadığımızı o zaman anlarız.. Kötü mü ? değil, her biten aşk bir şeyler katar insana.. kimileri kötü bitse de.. Olsun, sorun mu? Değil.. Her şeye rağmen aşk denen o duygunun yaşanılması gerek, bana kalırsa, aşk diyorum güzel şey, hissetmek sevdiğini.

  Her duygu bir şey katar insana
  Her duygu bir şey katar insana

  Uzakta da olsa her şeye rağmen sevebilmek. Yanında olması önemli mi? değil. Varsa kaderinde er ya da geç gelecektir o sana.. Ama yarın ama öbür gün…Ama elbet bir gün.. Nefret etmek kolaydır asıl mesele ise nefret duygusu olmadan her şey daha yeni iken toparlamaktır. Bir çok konuyu, ki değer varsa ortada, düzelir her şey sıra gelmez sevgiden nefrete..

  Özlem diyorum özlemek güzel duygu. Her zaman yanında olması önemli mi? Zaten seven insan özlemez mi? Siz siz olun her ne olursa olsun sevginizden emin olun, sevgi varsa her şey daha güzel daha anlamlı olur. Ve son olarak sağlıkla, huzurla, mutlulukla kalın okurlarım ve edebiyat ile kalmayı unutmayın.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler