TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
18 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
27.4 C
İzmir
2 Temmuz 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriHentbolcu kız çocukları için kamp düzenleniyor

  Hentbolcu kız çocukları için kamp düzenleniyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye Hentbol Federasyonu ile Türk Kızılay Derneği arasında yapılan iş birliği çerçevesinde, hentbolcu kız çocukları için İstanbul Heybeliada’da kamp düzenleniyor.

  Heybeliada Kızılay Gençlik Kampı’nda yedi gün sürecek etkinlikte 18 ilden 2005, 2006 ve 2007 doğumlu 80 hentbolcu kız çocuğu çeşitli etkinlik ve eğitimlere katılacak. 

  Hentbolcu kız çocukları için kamp düzenleniyor
  Hentbolcu kız çocukları için kamp düzenleniyor

  18 Haziran tarihine kadar devam edecek olan kamp süresince sporcular; görsel sanatlar, drama, halk oyunları, okçuluk, müzik istasyonu, macera küpü, dev salıncak, tırmanma duvarı, paintball ve yüzme gibi çeşitli aktivitelere katılma olanağı bulacaklar. Milli takım sporcuları ile söyleşilerin de düzenleneceği kampta, sporculara yönelik Kızılay, Kızılaycılık ve Afet Bilinci, İlk Yardım Eğitimi, Akran Eğitimi konularında bilgiler verilecek. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler