TRY - Türk Lirası
EUR
17,5023
USD
16,6965
GBP
20,3201
CNY
2,4922
16.8 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
27 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve Kadın'Hayat Pazende' defilesinde ay yıldızlı elbise

  ‘Hayat Pazende’ defilesinde ay yıldızlı elbise

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Manisa’da Kent Müzesi’nde üniversite öğrencilerinin ‘Hayat Pazende’ adıyla düzenlediği defilede pazen kumaşıyla tasarlanan kıyafetlerden ay yıldızlı elbise yoğun ilgi gördü.    

  Salihli’nin kurtuluşunun 100’üncü, Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin kuruluşunun 30’uncu yıl dönümü ve Müzeler Haftası etkinlikleri kapsamında Salihli Belediyesi ve Salihli Meslek Yüksekokulu iş birliğinde Kent Müzesi’nde ‘Hayat Pazende’ defilesi ve sergisi yapıldı.

  Pazen kumaşından kıyafetler, Moda Tasarımı Programı öğrencilerinin 6 aylık çalışmasıyla tasarlandı. Defilede, ay yıldızlı elbise büyük ilgi görürken; süsleme pul, boncuk işleme, firkete oyaları ve el yapımı çiçekli elbiseler de izleyenlere sunuldu.

  Salihli’nin tarih, kültür, sağlık ve doğa turizmi açısından birçok güzelliğe sahip olduğunu belirten Belediye Başkanı Zeki Kayda, “İlçenin tüm güzelliklerini tanıtmak için çalışmalar yapıyoruz” dedi.

  'hayat pazende' defilesinde ay yıldızlı elbise
  ‘Hayat Pazende’ defilesinde ay yıldızlı elbise

  Defileye Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam ve Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık ile belediye başkan yardımcılarının yanı sıra ilçe protokolü ve üniversiteden yöneticiler de katıldı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler