TRY - Türk Lirası
EUR
20,394
USD
18,809
GBP
23,211
CNY
2,783
31 Ocak 2023, Salı
Ana SayfaYazarlarHayaller gerçek olunca güzeldir

Hayaller gerçek olunca güzeldir

Selin Basmacı
Selin Basmacıhttps://haberton.com/
Selin Basmacı, 16 Ağustos 1996 yılında doğdu. Lise yıllarında yaşadığı bir aşk sonrası eline kağıt ve kalemi alması ile birlikte sürekli şiirler yazdı. Ve ilk olarak Ehli Kelâm kitabında şiirlerinin olmasından sonra ilgi gören şiirleri için kendi kitabı olan "Geçmişin İzleri kitabını çıkardı. Şuan kitabının ikinci baskısı satışta.

Haftanın Öne Çıkanları

Hayaller gerçek olunca güzeldir… Kimi insanın vardır bir hayali, bazıları imkansız da gözükse aslında o kadar da imkansız değildir.

Her şey kişinin kendi elindedir. O hayali kurmak da onu gerçek yapmakta. Kimi anlar düşsek bile bir şekilde bizi yine ve yeniden ayağa kaldıran hayaller benim ki yazarlıktı. Lise zamanımda başlamış olduğum daha sonra bu yazma güzelliği sevdaya dönüştü, bende böylelikle yazdım da yazdım.. Beni yazmaya iten ilk kişilerden biriydi dedem…

Lise zamanlarında başladı bu sevdam yazma sevdası.. ve ilk o amatörce yazılan şiirlerimin yorumcusu dedemdi..

Bir gün kendi kitabın olacak kara kızım, eminim ben senden der, dururdu..

DEDECİĞİM..

BAŞARDIM..

Yazarlık hayalimi kurar iken istediğim en çılgın hayal olarak adlandırdığım hayalim yazarlığım ile ilgili ödül almaktı.. Bir gün olur da çıkarırsam kendime ait bir kitap çok çalışıp başarılara koşar iken bir ödül alacağım dedim kendime.. Kimi zaman zorluklar da çıktı karşıma ama bu hayallerimden vazgeçmeme sebep olamadı. Şuan o kadar çok mutluyum ki dokunsalar ağlayacağım tabiri vardır.

Aynı o şekildeyim şuan ama MUTLULUKTAN.. kaç senedir durmadan, usanmadan, bıkmadan yazan ben ve beni bu güzel ödüle layık gören siz ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu haberi alınca gözümden akan mutluluk göz yaşlarını anlatamam size.. Kimi zaman geldi ağlayarak yazdım bazen gülerek kimi an ise severek..

Bir çok güzellik kattı yazmak bana Geçmişin İzleri kitabının yazarı ben her gelen o mesajlarınıza kalbimi bırakan, o güzel desteklerinizi üzerimden çekmeyen ve her zaman yanımda olan sizler benim güzel papatyalarım..

Bana çok şey kattı yazarlık yıllardır yanımda sandığım insanlar diyorum onlar yanımda olmamışlar aslında.. Gidecekleri yere kadar eşlik etmişler hayatımda.. Onların gidişi bana sizi kattı…

Daha çok şey var aslında yazacak ama şimdi sevinme vakti.. edilecek teşekkürlerimi pazar günü ödülümü alır iken yapacağım.. bu benim ilk ödülüm canım “Geçmişin İzleri” hayatıma kattığın güzellikler için sana çok teşekkür ederim…

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler