TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
25 Mart 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriHataysporlu Christian Atsu'nun menajeri konuştu

Hataysporlu Christian Atsu’nun menajeri konuştu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

atay’da depremin ardından çöken Rönesans Rezidans’ta kalan ve kendisinden haber alınamayan Hataysporlu Christian Atsu’nun yakınları, enkazdaki bekleyişini sürdürürken, menajeri Sechre, “Biz Atsu’yu canlı görmek istiyoruz ve onun canlı olarak çıkacağına inanıyoruz” dedi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilde etkili olan deprem felaketinin etkili olduğu Hatay’da arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Hataysporlu Christian Atsu ve sportif direktör Taner Savut’un yaşadığı Ekinci Mahallesi’ndeki Rönesans Rezidans depremde yıkılırken, Atsu’nun aile yakınları ve arkadaşları, enkazın önündeki bekleyişlerini sürdürüyor.

Hataysporlu christian atsunun menajeri konustuf - spor haberleri - haberton
Hataysporlu christian atsu’nun menajeri konuştu

Atsu’nun menajeri Nana Sechre, Atsu’nun enkazdan sağ çıkacağına inandıklarını söyledi. Sechre, “6 gündür buradayız. Atsu’nun kardeşleri, arkadaşları ve konsolosluktan yetkililerle bekliyoruz. Çalışmalar lütfen devam etsin. Hepimiz bekliyoruz. Tüm dünyaya teşekkür ederim. Herkes Atsu’yla ilgileniyor. Eski takımlarındaki arkadaşları ve yöneticiler de sürekli arıyor. Biz Atsu’yu canlı görmek istiyoruz ve onun canlı olarak çıkacağına inanıyoruz. İyi bir haber alacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘LÜTFEN HASTANELERE DE BAKSINLAR’

Atsu’nun enkazdan çıkarılıp, hastaneye de götürülmüş olma ihtimalini de göz önünde bulundurduklarını belirten Sechre, “Hepimiz Atsu’yu görmek için buradayız ve göreceğimize inanıyoruz. Herkes lütfen hastanelere baksın. Zor durumdayız. İkinci planımız ise hastaneler. Lütfen baksınlar. Uzun saçları ve dövmesi var. Hastanede de olabilir. Fakat biz yine de Atsu’nun burada olduğunu düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler