TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
21.1 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaYazarlarHangi keder daha ağırdır?

  Hangi keder daha ağırdır?

  Enes Çeçen
  Enes Çeçenhttps://haberton.com/enes-cecen
  Enes Çeçen Erzurum'da yaşıyor, 12.sınıf öğrencisi 17 yaşında. Metin yazısı ve şiir yazmak hobileri arasındadır.. Ayrıca felsefe ile uğraşmaktan keyif alıyor. Yazılıma merakı var.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Hangi keder daha ağırdır? Yıllardır yurdunu özleyen birini tekrar görmek, kafese giren yüreğinizin kuşlarının sabırsızlığını belli etmemek, onu bir daha hiç görmemek, yoldan geçenlere boş yere dikkatle bakmak için müthiş bir mücadele vermek. Dünyayı küçültmek mi istiyorsunuz?

  Hangi keder daha ağırdır? Birini kazanmak mı, kalbine yerleşmek mi, uzun bir öpüşmede büyüleyici gözlerini fark etmek mi, gerginliğin yumuşaklığında keşfetmek mi, derin bir özlem ve kaybetme duygusuyla yaşamak mı, yoksa asla kazanamamak ve pişmanlığın kuru toprağına gömmek mi?

  Hangimizin acısı daha ağırdı o zamanlar? Senin muhteşem çıplak vücudunun yanında iyileşmekten çirkin beyaz gömleğimin güzelliğiyle özetlenen bütün dünyaya bakıyordum? Yoksa yeterince yorgun olduğu için ondan vazgeçen bir zavallının hüznüyle mi bakıyordunuz? Kimden af ​​dileyeceğiz? Sen ve gidip unutmak mı, yoksa ben ve uzaklık ve dostluktan oluşan güvenli ve çirkin bir adada kalmak mı?

  Size ıstırabın farklı biçimleri olduğunu söyledim ve neyse ki neredeyse eşit. Beni istemeyen, sonra da uykusuz gecemin hikayesi olsun diye ıssız diyarından bir hatıra olarak gönülsüz hüznünü bana getiren senin gibi. görüyor musun? Bütün sözler hala seninle ilgili ve geri gelmeyeceğini bilse de beyaz gömlek hala bekliyor. Sen benim canım yaram, derin iş yaramsın. Ve yaralarıma bağımlıyım. Evet, istememek üzücü bir yok oluş şeklidir.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler