TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
21.3 C
Ankara
22.9 C
İstanbul
25 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatHaluk Levent Balıkesir'de sevenleri ile buluştu

Haluk Levent Balıkesir’de sevenleri ile buluştu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Rock müziğin sevilen ismi Haluk Levent Balıkesir’de 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamına verdiği konserde sevenleri ile buluştu

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Rock’ın güçlü sesi Haluk Levent’i, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Balıkesirli vatandaşlarla buluşturdu. Levent, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Haluk iyi ki Balıkesir’e geldi ve iyi ki ahbabımız” dedi.

Anadolu Rock müziğinin güçlü sesi Haluk Levent, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında avlu havuzlu Amfi Alanı’nda, Balıkesirlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Büyük ilgi gören konserde, muhteşem sahne performansıyla izleyenleri mest eden ünlü sanatçı, zeybek dansıyla da ayakta alkışlandı. 25 yılda Balıkesir’de 18 konser verdiğini söyleye Haluk Levent, Balıkesir’i çok sevdiğini dile getirerek ‘Keşke 28 kere daha gelsem’” dedi.

Haluk levent balıkesir'de sevenleri ile buluştu
Haluk levent balıkesir’de sevenleri ile buluştu

BAŞKAN YILMAZ: HALUK HER SENE GELECEK

Konser sonunda sahneye çıkarak Haluk Levent’e çiçek takdim eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, konserden büyük keyif aldığını söyledi.

Haluk levent balikesirde sevenleri ile bulustu 2 - kültür ve sanat - haberton
Haluk levent balıkesir’de sevenleri ile buluştu

Başkan Yılmaz “Bu güzel konser için çok teşekkür ediyoruz. Haluk iyi ki Balıkesir‘e geldi ve iyi ki ahbabımız. Hepimizin gerçekten ihtiyacı vardı. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyeti, gençlerimizle ilelebet sürdüreceğiz. Çok teşekkür ediyoruz, Balıkesir’imize geldiğiniz için. Benim küçük bir mesajım var. Buradaki gençlerden birçoğu üniversite okumak için gidecekler. Balıkesir’e geri dönün, hepinizi geri bekliyoruz. Değiştiriyoruz, güzelleştiriyoruz, Balıkesir’i öğrenci ve yaşam şehri yapıyoruz. Şehrimize Balıkesir ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitelerimize hoş geldiniz ve iyi ki varsınız. 4 yılınız mükemmel geçecek çünkü Haluk her sene birkaç defa gelecek” diye konuştu.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler