15.9 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
22 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatHaluk Levent Balıkesir'de sevenleri ile buluştu

  Haluk Levent Balıkesir’de sevenleri ile buluştu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Rock müziğin sevilen ismi Haluk Levent Balıkesir’de 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamına verdiği konserde sevenleri ile buluştu

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Rock’ın güçlü sesi Haluk Levent’i, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Balıkesirli vatandaşlarla buluşturdu. Levent, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Haluk iyi ki Balıkesir’e geldi ve iyi ki ahbabımız” dedi.

  Anadolu Rock müziğinin güçlü sesi Haluk Levent, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında avlu havuzlu Amfi Alanı’nda, Balıkesirlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Büyük ilgi gören konserde, muhteşem sahne performansıyla izleyenleri mest eden ünlü sanatçı, zeybek dansıyla da ayakta alkışlandı. 25 yılda Balıkesir’de 18 konser verdiğini söyleye Haluk Levent, Balıkesir’i çok sevdiğini dile getirerek ‘Keşke 28 kere daha gelsem’” dedi.

  Haluk levent balıkesir'de sevenleri ile buluştu
  Haluk Levent Balıkesir’de sevenleri ile buluştu

  BAŞKAN YILMAZ: HALUK HER SENE GELECEK

  Konser sonunda sahneye çıkarak Haluk Levent’e çiçek takdim eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, konserden büyük keyif aldığını söyledi.

  Haluk levent balikesirde sevenleri ile bulustu 2 - kültür ve sanat - haberton
  Haluk Levent Balıkesir’de sevenleri ile buluştu

  Başkan Yılmaz “Bu güzel konser için çok teşekkür ediyoruz. Haluk iyi ki Balıkesir‘e geldi ve iyi ki ahbabımız. Hepimizin gerçekten ihtiyacı vardı. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyeti, gençlerimizle ilelebet sürdüreceğiz. Çok teşekkür ediyoruz, Balıkesir’imize geldiğiniz için. Benim küçük bir mesajım var. Buradaki gençlerden birçoğu üniversite okumak için gidecekler. Balıkesir’e geri dönün, hepinizi geri bekliyoruz. Değiştiriyoruz, güzelleştiriyoruz, Balıkesir’i öğrenci ve yaşam şehri yapıyoruz. Şehrimize Balıkesir ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitelerimize hoş geldiniz ve iyi ki varsınız. 4 yılınız mükemmel geçecek çünkü Haluk her sene birkaç defa gelecek” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler