16.7 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
22 C
İzmir
Cuma, Haziran 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerHalk Ekmek büfeleri yenilenmeye devam ediyor

  Halk Ekmek büfeleri yenilenmeye devam ediyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Hijyenik ortamda el değmeden üretilen ve Eskişehirlilerin büyük ilgisi ile her gün binlerce eve giren Halk Ekmek, satış büfelerini yenilemeye devam ediyor.

  Halk Süt ve Halk Yumurta satışının da yapıldığı büfeler son olarak Çilem Caddesi’nde yenilenerek hizmete başladı. 

  Beyaz ekmek, tam buğday ekmeği, kepekli ekmek ve roll ekmek çeşitleriyle Eskişehir’in dört bir yanında bulunan 50’ye yakın büfede satışı gerçekleşen Halk Ekmek, özellikle çocuklar ile hamileler başta olmak üzere tüm vatandaşların dengeli ve sağlıklı beslenmesine büyük katkı sağlıyor. Halk Süt ve Halk Yumurta satışının da yapılabilmesi için soğuk zincirin bozulmaması amacıyla büfeleri yenilemeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, 3 farklı noktada daha büfeleri yeniliyor.

  Hijyenik Ortamda El Değmeden Üretilen Ve Eskişehirlilerin Büyük Ilgisi Ile Her Gün Binlerce Eve Giren Halk Ekmek, Satış Büfelerini Yenilemeye Devam Ediyor.

  İlki Çilem Caddesi’nde hizmete başlayan büfelerin en kısa sürede Tombakzade Caddesi ve Günsazak Caddesi’nde de başlayacağını belirten Halk Ekmek yetkilileri, büfelerde çalışan personellerin hijyen kurallarına büyük hassasiyet göstererek satış gerçekleştirdiğini ifade ettiler. Yetkililer “Pazar günleri hariç haftanın 6 günü vatandaşlarımız için on binlerce ekmek üretiyoruz.

  Gıda mühendislerimizin kontrolünde, vatandaşlarımızın sağlığını önemseyerek üretime başlıyor ve büfelerimize araçlarımız ile ekmekleri ulaştırıyoruz. Amacımız ticari faaliyetten öte temel tüketim maddesi olan ekmeği ekonomik, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde halkımıza ulaştırmak. Bu kapsamda süt ve yumurta satışı gerçekleştiremediğimiz eski büfelerimizi modern büfelerle değiştirmeye devam ediyoruz. 3 yeni büfemizin biri hizmete başlarken, diğer ikisi de en kısa sürede vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak” diyerek Eskişehirlilerin hem Halk Ekmek’i, hem Halk Süt’ü hem de Halk Yumurta’yı gönül rahatlığıyla tüketebileceklerini ifade ettiler.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler