TRY - Türk Lirası
EUR
19,654
USD
18,645
GBP
22,920
CNY
2,655
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerHakan Bahadır Sırbistan'ı ziyaret etti

Hakan Bahadır Sırbistan’ı ziyaret etti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Uluslararası Cumhuriyetçiler Enstitüsü’nün daveti üzerine Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Sırbistan’ı ziyaret etti.

Voyvodina Ruma’da Uluslararası Cumhuriyetçiler Enstitüsü Sırbistan Direktörü Paul Prososki ile bir araya gelen başkan Bahadır, Bahçelievler’de gerçekleştirdikleri çalışmaları ve projeleri mevkidaşlarına anlattı.  

Uluslararası Cumhuriyetçiler Enstitüsü’nde konuşan Dr. Hakan Bahadır, “Sırbistan’daki mevkidaşlarımıza seçim sürecindeki çalışmalarımız ve Bahçelievler’imizde hayata geçirdiğimiz projelerimize dair deneyimlerimizi aktardık. Kısa bir süre öncede gençlerle ilgili yaptığımız çalışmalardan dolayı Birleşmiş Milletler (BM) tarafından iklim konulu konferansa konuşmacı olarak davet edilmiştik. Çalışmalarımızın uluslararası arenada ilgi görmesinden dolayı gurur duyuyoruz” dedi.

Hakan Bahadır Sırbistan'ı ziyaret etti
Hakan Bahadır Sırbistan’ı ziyaret etti

Sırbistan’daki programda yer alan etkinlikler arasında Vatandaşlarla İletişim ve Seçim Kampanyaları, Siyaseti Nasıl Ölçeceğiz, Seçmenlerle Olan İletişimde Nitel ve Nicel Veriler Nasıl Kullanılır konularına yer verildi. Programın devamında Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Türkiye Cumhuriyeti Belgrad Büyükelçisi Hami Aksoy’u ziyaret etti.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler