TRY - Türk Lirası
EUR
19,492
USD
18,635
GBP
22,747
CNY
2,653
2 Aralık 2022, Cuma
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerGürpınar Hali'nde yasak avlanan 1 ton balık yakalandı

Gürpınar Hali’nde yasak avlanan 1 ton balık yakalandı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Beylikdüzü’nde bulunan Gürpınar Su Ürünleri Hali’nde yapılan denetimlerde, yasak avlanan 1 ton balık tespit edildi. Bir kişiye 7 bin 429 TL idari para cezası uygulandı. 

İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü koordinesinde, Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı Gürpınar Karakol Komutanlığı ve İBB Zabıta Daire Başkanlığı, Deniz Zabıta Amirliği ekipleri Beylikdüzü’ndeki Gürpınar Su Ürünleri Hali’nde denetim yaptı. Ekipler, boy ve zaman yasaklarına aykırı avlandığı tespit edilen 34 kutu lüfer, 5 kutu istavrit, 3 kılıç balığı ve 35 kalkan balığına el koydu. Yasaklara uymayarak avlanan bir kişiye 7 bin 429 TL idari para cezası uygulandı. El konulan su ürünleri mülkiyeti kamuya geçirilerek, sosyal yardım kurumlarına bağışlandı.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler