TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
18.4 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
24 Eylül 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriGüreş Federasyonu Başkanı belli oldu

Güreş Federasyonu Başkanı belli oldu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığına Şeref Eroğlu seçildi

Türkiye Güreş Federasyonu’nun 5’nci Olağan Genel Kurulu, Ankara’da bir otelde gerçekleştirildi. Yönetim ve faaliyet raporları ibra edilmesinin ardından oy kullanma işlemine geçildi. Genel kurulda kullanılan 260 oydan geçerli oyların 152’sini alan Şeref Eroğlu başkan seçilirken, Musa Aydın 102 oy aldı. 1 oy da geçersiz sayıldı. 

Başkanlığa seçilen Şeref Eroğlu teşekkür konuşmasında, “Camiamıza teşekkür ediyorum. Güreşte değişim zamanı demiştik. Şimdi hep beraber güreşi daha ileriye taşımanın zamanı. Tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 

Şeref Eroğlu’nun yönetiminde şu isimler yer aldı: 

“Ahmet Taşçı, Ali Kayalı, Yasemin Adar, Mahmut Çelikcan, Turgay Baştuğ, Hürbay Duran, Selim Akceylan, İsmail Acıpınar, Mehmet Tuncer, Hızır Sözüer, Barış Şeref, Murat Şahin, Hasan Aydın, Fezair Tatlıdil.”

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler