TRY - Türk Lirası
EUR
17,3441
USD
16,9371
GBP
20,1862
CNY
2,5204
26.2 C
Ankara
24.5 C
İstanbul
32 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerGüngören'de çocuklara özel yaz şenlikleri başladı

  Güngören’de çocuklara özel yaz şenlikleri başladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Havaların ısınmasıyla Güngören’de çocuklara özel yaz şenlikleri düzenlenmeye başladı. Şenlikte alana kurulan çeşitli oyun parkurlarıyla çocuklar, doyasıya eğlendi.

  Güngören Belediyesi, havaların ısınmasıyla Güngören’de oturan çocuklara yönelik yaz boyu sürdürecek olan ‘Yaz Şenliği’ etkinliklerinin ilkini 3 Haziran’da ,75. Yıl Ortaokulu’nda düzenledi. Şenlikte alana kurulan spor parkurları, açık hava sineması, su savaşı ve ikramlar ile binlerce çocuk doyasıya eğlendi. Özellikle su savaşına katılan çocukların keyifli anları görülmeye değerdi. Etkinliğe Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir de katılarak çocukların sevinçlerine ortak oldu.

  Gungorende cocuklara ozel yaz senlikleri basladi 1 - yerel haberler - haberton
  Güngören’de çocuklara özel yaz şenlikleri başladı

  “KEŞKE ÇOCUKLAR HEP BÖYLE EĞLENSE”

  Şenliğe kuzeni ile gelen 12 yaşındaki Yusuf Aras, “Burada çeşitli oyunlar var. Hepsi çok güzel ve eğlenceliydi. Çok eğleniyoruz” dedi.

  13 yaşındaki Berat Başaran da “Burada bir çocuk şenliği düzenlenmiş, tüm çocuklar gibi ben de çok mutlu oldum. Keşke hep böyle etkinlikler olsa da çocuklar hep eğlense. Basketball, tramboline gibi birçok zevkli oyun var. Adını bilmediğim daha birçok oyun daha var. Ben en çok trambolinle zıplamayı sevdim” şeklinde konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler