TRY - Türk Lirası
EUR
15,2567
USD
13,5248
GBP
18,2805
CNY
2,1392
-2.4 C
Ankara
0.8 C
İstanbul
4.6 C
İzmir
26 Ocak 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamGülümsemeyen Çocuk Kalmasın

  Gülümsemeyen Çocuk Kalmasın

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  145 kişilik ekibi ile birlikte Gülümsemeyen Çocuk Kalmasınilkesini hedef alarak Sakarya’nın dezavantajlı bölgelerinde bulunan çocukların kalbine huzur götürüyor.

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Sakarya Gençlik Merkezi gönüllü gençleri Sakarya ‘da başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile saf ve temiz yüreklere dokunuyor.

  145 kişilik ekibi ile birlikte “Gülümsemeyen Çocuk Kalmasın” ilkesini hedef alarak Sakarya’nın dezavantajlı bölgelerinde bulunan çocukların kalbine huzur götürüyor.

  Geçtiğimiz günlerde, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında söyleşi programına katılan Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu‘ da projeye destek vererek gönüllü gençleri tebrik ederek başarılar diledi.

  Gülümsemeyen çocuk kalmasın
  Gülümsemeyen Çocuk Kalmasın

  Sakarya Gençlik Merkezi Gönüllülük Timi sorumlusu Atalay Cartı ;

   ‘‘Proje ile ilgili olarak, onlarla birlikte okulların duvarına çizimler yapıyoruz, kalpleri renklensin diye, oyunlar oynuyoruz yüzlerindeki tebessümü görmek için ben ve gönüllü arkadaşlarım elimizden geleni yapıyoruz. 145  kişilik gönüllü ekibimiz  1870 çocuğa tebessüm götürdük. Bundan sonraki hedefimiz daha fazla çocuğu mutlu etmek ve Gülümsemeyen Çocuğun Kalmaması. Yardım etmek isteyen gönüllü olmak isteyenler ;  instagram: @cocukbigulumse hesabından bize ulaşabilir. Hadi, Çocuk Bi’ Gülümse! Diyoruz.

  Projeyi yürütürken bizlerden  desteğini esirgemeyen Sakarya Gençlik Merkezi Müdürü Ali Okur , Gençlik Liderleri ve tüm Gençlik Merkezi çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız’’ şeklinde konuştu.

  Sakarya Gençlik Merkezi Müdürü Ali Okur ; ‘‘Gençlerimizin sosyal sorumluluk projelerinde ön planda olması gurur verici, bu tür projelerin  halka şeklinde büyümesini hedefliyoruz.’’ dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler