TRY - Türk Lirası
EUR
17,4600
USD
16,3806
GBP
20,5435
CNY
2,4475
21.5 C
Ankara
23.5 C
İstanbul
29.7 C
İzmir
25 Mayıs 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınGülben Ergen GülbeNatural'i tanıttı

  Gülben Ergen GülbeNatural’i tanıttı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye’de sahne dünyasında, televizyon ve sosyal sorumluluk projelerinde başarılı işlere imza atmış öncü bir isim Gülben Ergen GülbeNatural’i tanıttı.

  Önceki gün Fairmont Quasar Istanbul’da gerçekleştirilen, iş, cemiyet ve sanat dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği muhteşem bir davetle tanıtıldı.

  Markanın kurucusu Gülben Ergen, Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper ve ünlü güzellik editörü Yağmur Kalyoncu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete Nazlı Sabancı, Aslı Şen, Belçim Bilgin, Gonca Vuslateri, Şeyda Çoşkun, Tuba Coşkun, Özlem Ada Şahin, Mert Vidinli’nin de aralarında bulunduğu seçkin davetliler katıldı.  

  Sürdürülebilir bir zihniyette tamamen vegan içeriklerden oluşan, “Sen Zaten Güzelsin” sloganıyla tüketicilerle buluşan GülbeNatural ürünleri trendlere yön veren güzellik editörleri ve misafirler tarafından büyük beğeni topladı.

  Davette konuklara Fairmont Quasar Istanbul’un Executive Chef’i Ercan Yamantürk tarafından hazırlanan vegan ikramlar sunuldu.

  “GülbeNatural, Güzellik Rituelleri By Gülben Ergen” tanıtım davetinde bir konuşma yapan Gülben Ergen “GN ürünlerinin hammadde ve üretimlerinde özellikle kadın emekçilerle çalıştığı belirterek, toprağın, doğanın şifasını ruhunda taşıyan ve içerisinde gül, lavanta ve yasemini barındıran ürünlerinin doğaya zarar vermeden oluşturulduğunu söyledi.

  GülbeNatural, Güzellik Rituelleri By Gülben hakkında:

  Kadın, çocuk, sağlıklı yaşam ve doğa konularında duyarlılığı ile bilinen Gülben Ergen yeni markası GN ürünlerinin hammadde ve üretimlerinde özellikle kadın emekçilerle çalıştı. GN ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Vegan içeriklerden oluşuyor. Helal sertifikalı, doğaya zarar vermeden, sürdürülebilir zihniyette oluşan ürünlerin sloganı : “Sen Zaten Güzelsin”.

  GN ürünleri; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, paraben, koruyucu, alkol, renklendirici içermeyen, “cildin şifası” olarak nitelendirilen, “Gül” “Yasemin” “Lavanta” olmak üzere 3 çiçek serisinden oluşuyor. Bakım ürünleri ile tüm cilt tiplerinin ve bireylerin kullanımını hedefliyor.

  Gülben ergen gülbenatural'i tanıttı
  Gülben Ergen GülbeNatural’i tanıttı

  Toprağın, doğanın şifasını ruhunda taşıyan gül, lavanta ve yaseminin içerisinde barındırdığı nemlendirici, dengeleyici, besleyici etkisini ilk kullanımdan itibaren ruhunuzda ve teninizde hissedeceksiniz.

  Kadim geleneklerden de ilham alınarak bakır, seramik, tütsü ve doğal taşların gizemli güzellikleri ürün serisine eklenmiş ve sürdürülebilir ambalajlarda özel bakım rituelleri bulunmaktadır.GN markası, 18 bakım ürünü ve yaklaşık 20 ritüelden oluşan ürün kataloğuna sahiptir.

  Crea Floral tarafından markanın konseptinde özel olarak dekore edilen lansmanda Özlem Süer imzalı kostümüyle göz dolduran Gülben Ergen, davetlilerle tek tek ilgilenerek özel bakım ritüellerini anlattı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler