24 C
Ankara
16 C
İstanbul
29.1 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamGökçeada- Kabatepe hattındaki bazı feribot seferleri iptal edildi

  Gökçeada- Kabatepe hattındaki bazı feribot seferleri iptal edildi

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Kuzey Ege Denizi’nde yarın beklenen fırtına nedeniyle Gökçeada- Kabatepe hattındaki bazı feribot seferleri iptal edildi.

  Çanakkale Boğazı ile adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, Kuzey Ege Denizi’nde yarın beklenen fırtına nedeniyle Gökçeada- Kabatepe hattındaki bazı feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu. Firmadan yapılan açıklamada, Kabatepe- Gökçeada hattında yarın Gökçeada’dan saat 07.00, Kabatepe’den ise saat 05.00 ve 09.00 seferlerinin olumsuz hava şartlarından dolayı iptal edildiği belirtildi. 

  Kuzey ege denizi'nde yarın beklenen fırtına nedeniyle gökçeada- kabatepe hattındaki bazı feribot seferleri iptal edildi.
  Kuzey Ege Denizi’nde yarın beklenen fırtına nedeniyle Gökçeada- Kabatepe hattındaki bazı feribot seferleri iptal edildi.

  Kabatepe- Gökçeada hattında Gökçeada’dan saat 13.00 ve 17.00, Kabatepe’den ise saat 15.00 ve 19.00 seferleri yapılacak.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler