TRY - Türk Lirası
EUR
17,6353
USD
17,1919
GBP
20,5768
CNY
2,5635
23.7 C
Ankara
28.7 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerGeri itilen 44 kaçak göçmen kurtarıldı

  Geri itilen 44 kaçak göçmen kurtarıldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İzmir’in Menderes ve Çeşme ilçesi açıklarında, Yunan unsurlarınca geri itilen 44 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.  

  Sahil Güvenlik Komutanlığı, 9 Haziran saat 01.45 sıralarında, Çeşme ilçesi açıklarında can salı içerisinde bir grup düzensiz göçmen olduğu bilgisini aldı. Harekete geçen Sahil Güvenlik Botu, Yunan unsurlarınca Türk kara sularına geri itilen can salı içerisindeki 11 kaçak göçmeni kurtardı. 10 Haziran saat 00.45 sıralarında ise Menderes ilçesi açıklarında lastik bot içerisinde bir grup kaçak göçmen ihbarını alan Sahil Güvenlik Botu, Yunan unsurlarınca Türk kara sularına geri itilen lastik bot içerisindeki 33 kaçak göçmeni kurtardı. Karaya çıkartılan kaçak göçmenler, İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler