TRY - Türk Lirası
EUR
20,495
USD
19,031
GBP
23,256
CNY
2,764
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerGenç Trabzonlular Derneği'nden depremzelere burs

Genç Trabzonlular Derneği’nden depremzelere burs

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Depremin ilk gününden itibaren Kahramanmaraş’ta arama kurtarma çalışmalarına destek olan Genç Trabzonlular Derneği, toplanan yardımları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne teslim ettiklerini açıkladı. Dernek Başkanı Tufan Balekoğlu, 100 depremzede öğrenciye ise burs vereceklerini açıkladı. 

AFAD ekipleriyle koordineli bir şekilde enkaz çalışmalarında görev alan derneğe bağlı ekipler, bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor. 

100 DEPREMZEDEYE BURS 

Genç Trabzonlular Derneği Başkanı Tufan Balekoğlu, Kahramanmaraş Trabzon Caddesi’nde bulunan bir parkı yenileyeceklerinin sözünü verdi. Balekoğlu, aynı zamanda 100 depremzede öğrenciye ise burs vereceklerini açıkladı. 

Devletin ve millettin her daim yanında olduklarını belirten Balekoğlu, depremin yaralarını hep birlikte saracaklarını ifade etti.  

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler