TRY - Türk Lirası
EUR
17,5319
USD
17,2312
GBP
20,5157
CNY
2,5688
27.5 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
30 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerGenç ofis sayısı 322'ye ulaştı

  Genç ofis sayısı 322’ye ulaştı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’Gençlik proje desteklerimiz, burslarımız, kredilerimiz ve pek çok geliştirdiğimiz imkanla gençlerimizin yanındayız. Bugün itibariyle genç ofis sayısı 322’ye ulaştı’’ dedi.

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, üniversite öğrencilerinin kültürel, sanatsal ve sosyal aktivitelerini sağlamak amacıyla OSTİM Teknik Üniversitesi’nde kurulan ‘Genç Ofis’in açılışına katıldı. Açılışa OSTİM Teknik Üniversitesi Rektörü Murat Yülek ve öğrenciler katıldı. Burada açılış konuşmasını yapan Bakan Kasapoğlu, gençler neredeyse orada olduklarını söyleyerek ‘’Gençlerimizi bir iletişim noktasında buluşturarak yeni gelişim projeleri açısından onlara destek verecek bir genç ofisimizi daha hamdolsun Ankara’da gençlerimizle buluşturuyoruz.

  Genc ofis sayisi 322ye ulasti 1 - yerel haberler - haberton
  Genç ofis sayısı 322’ye ulaştı

  Gençlerimiz en büyük umudumuz, en büyük gücümüz. Türkiye’nin gençleri ülkemiz ve insanlık adına bir sembol güç. Gençlerimiz ne istiyorlarsa, talebi ve ihtiyacı her neyse biz de gençlerimizi bu anlamda bugün ve yarınları için destekleme, onları daha donanımlı kılma adına her daim yanındayız’’ diye konuştu.

  Bakan Kasapoğlu, geliştirilen pek çok imkanla gençlerin yanında olduklarını belirterek ‘’İşte bu genç ofisler de bunun en yeni örneklerinden bir tanesi. Bugün itibariyle genç ofis sayısı 322’ye ulaştı. Her geçen gün hem üniversitelerimizde hem liselerimizde gençlerimizin yanında, gençlerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz. Bu ofislerde gençlerimize kültürel, sanatsal, sportif ve teknolojik imkanları sunmayı hamdolsun bırakmayacağız. Bu bir başlangıç. Gençlerimizle olan irtibatımızı güçlendirme adına bir başlangıç. Yeni projeleri geliştirme adına bir başlangıç’’ ifadelerini kullandı.

  Bakan Kasapoğlu konuşmasının ardından açılış kurdelesini keserek gençlerle birlikte ofisi gezdi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler