16.4 C
Ankara
19.3 C
İstanbul
22.3 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıGenç girişimciler Zafer Haftası'nda Anıtkabir'de

  Genç girişimciler Zafer Haftası’nda Anıtkabir’de

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ankaralı genç girişimciler Zafer Haftası nedeniyle Anıtkabir’i ziyaret ederek Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı

  Büyük Taarruz Zafer Haftası’nın ilk gününde Başkentli genç girişimciler kalabalık bir heyetle Atatürk’ün manevi huzuruna çıktı, bir kez daha “Ne senden vazgeçeceğiz, ne senin eserin olan Türkiye Cumhuriyeti’nden” sözünü verdi.

  Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Yönetim Kurulu, M.Nezih Allıoğlu başkanlığında Anıtkabir’i ziyaret etti. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99’ncu yıldönümü ve Büyük Taarruz Zafer Haftası nedeniyle Anıtkabir’e adeta çıkarma yapan Başkentli genç girişimciler, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozalesine çelenk koydu, saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı’nı okudu. Ardından Misak-ı Milli Kulesi’ne geçen heyet adına Başkan Allıoğlu, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Ata’ya bağlılığa vurgu yapan Başkan Nezih Allıoğlu, deftere şunları yazdı:

  Genc girisimcilerden zafer haftasinda anitkabir ziyareti 2 - i̇ş dünyası - haberton
  Genç girişimciler Zafer Haftası’nda Anıtkabir’de

  “Genç Girişim ve Yönetişim Derneği olarak huzurunda bir kez daha söz veriyoruz “

  “Ülkemizin içinde bulunduğu tüm güç koşullara rağmen eşsiz liderliğinde Kurtuluş Savaşı kazanan bir milletin evlatları olarak huzurundayız. Tarihin akışını değiştiren, ulusumuzun geleceğini tayin eden ve Kurtuluş Savaşımızın sonucunu tüm dünyaya duyuran 30 Ağustos Zaferi’nin 99’ncu yıldönümünde de büyük bir gurur ve heyecan içerisindeyiz. Senin öncülüğünde Anadolu’da başlatılan hareketin hedefine ulaştığını duyuran Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Savaşı, Türk Ulusu’nun bağımsızlığı için neleri göze alabileceğini en anlamlı biçimde ortaya koymuştur.

  Bir ulusun kaderini baştan inşa ederek dünyayı kendine hayran bırakan Aziz Atatürk; bayrağımızın özgürce dalgalandığı yurdumuzda, tam bağımsız, lâik, demokratik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasının yolunu sen açtın, koruyup yaşatacak olan bizleriz. Genç Girişim ve Yönetişim Derneği olarak huzurunda bir kez daha söz veriyoruz; ne senden vazgeçeceğiz, ne senin eserin olan Türkiye Cumhuriyeti’nden.”

  Genc girisimcilerden zafer haftasinda anitkabir ziyareti 3 - i̇ş dünyası - haberton
  Genç girişimciler Zafer Haftası’nda Anıtkabir’de

  Genç girişimciler daha sonra Anıtkabir Komutanlığı’nda görevli bir subay eşliğinde müzeyi gezdi ve Anıtkabir Komutanı Albay Hakan Osman Sert’i ziyaret ederek, bir plaket takdim etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler