TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
9.3 C
Ankara
16.3 C
İstanbul
11 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaÖne ÇıkanGemilerde denetimler tamamlandı

Gemilerde denetimler tamamlandı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ukrayna’dan gelen ve Sarıyer Kumköy açıklarında demirleyen tahıl yüklü Rojen, Polarnet ve Osprey S isimli gemilerde denetimler tamamlandı.

İngiltere’ye gitmek üzere Ukrayna’dan hareket eden ve 13 bin ton mısır taşıyan Rojen isimli geminin  İstanbul Boğazı’ndan geçişi havadan görüntülendi.

Tahıl sevkiyatı anlaşması çerçevesinde Odessa ve Çernomorsk Limanı’ndan hareket eden ve Sarıyer Kumköy açıklarında demirleyen tahıl yüklü  Rojen, Polarnet ve Osprey S isimli gemilerde denetimler tamamlandı. İngiltere’ye 13 bin ton mısır taşıyan Malta bayraklı Rojen isimli gemi, dün akşam saatlerinde Sarıyer Kumköy açıklarında demirledi. Bugün denetimleri tamamlanan gemi, İstanbul Boğazı’ndan geçti.  Rojen isimli geminin İstanbul Boğazı’ndan geçişi havadan görüntülendi.

Gemilerde denetimler tamamlandı
Gemilerde denetimler tamamlandı

GEMİLER SEYRİNE DEVAM EDECEK

Milli Savunma Bakanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda “Müşterek Koordinasyon Merkezi; İngiltere’ye 13 bin ton mısır taşıyacak ROJEN isimli gemide, 12 bin ton mısır getiren ve Derince/Kocaeli’ye gidecek POLARNET isimli gemide, Ukrayna’ya gidecek OSPREY S isimli gemide denetimlerini tamamladı. Gemiler seyrine devam edecek.” denildi. 

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler