TRY - Türk Lirası
EUR
18,3236
USD
18,0926
GBP
21,7143
CNY
2,6651
31.6 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
36 C
İzmir
18 Ağustos 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve Sanat'Geçmiş Zaman Olur ki' tiyatrosu şenlendirdi

  ‘Geçmiş Zaman Olur ki’ tiyatrosu şenlendirdi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Mamak Belediyesi Tiyatro Topluluğu “Geçmiş Zaman Olur ki” tiyatrosuyla yaz akşamlarını şenlendirdi.

  Haziran ayı boyunca her Cumartesi-Pazar seyirci ile buluşan Mamak Belediyesi Tiyatro topluluğu, “Geçmiş Zaman olur ki” oyunuyla büyük alkış aldı.

  Yönetmenliğini Kültür Bakanlığı Geleneksel Türk Tiyatrosu Sanatçısı ve Yönetmen Kenan Olpak’ın yaptığı, bu tek perde oyunda zamanda yolculuğa çıkacak, kahkahalarla gülerken düşüneceksiniz.

  Mamak Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Musiki Muallim Mektebi’nde “Geçmiş Zaman Olur ki” oyununu 25-26 Haziran’da saat, 19:00’da son kez sahneleyecek.

  Yönetmenliğini kültür bakanlığı geleneksel türk tiyatrosu sanatçısı ve yönetmen kenan olpak’ın yaptığı, bu tek perde oyunda zamanda yolculuğa çıkacak, kahkahalarla gülerken düşüneceksiniz.
  Yönetmenliğini Kültür Bakanlığı Geleneksel Türk Tiyatrosu Sanatçısı ve Yönetmen Kenan Olpak’ın yaptığı, bu tek perde oyunda zamanda yolculuğa çıkacak, kahkahalarla gülerken düşüneceksiniz.

  Mamak Belediye Başkanı Murat Köse geleneksel tiyatronun bu eşsiz örneğini izlemek için tiyatro severleri, Musiki Muallim Mektebi’ne davet etti. Başkan Murat Köse, “Kültür sanat etkinliklerine hız kesmeden devam eden Mamak Belediyesi, yaz boyu tiyatro, konser, konferans, sergi ve daha birçok etkinlikle siz değerli Mamaklı  kardeşlerimizin hizmetinde olacak. Ben Mamak Belediyesi Tiyatro Topluluğumuza bu güzel eseri başarıyla sahneledikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler