16.6 C
Ankara
19.9 C
İstanbul
21.1 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaGeçim ittifakı kurmakta kararlıyız

  Geçim ittifakı kurmakta kararlıyız

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Karamollaoğlu, “Saadet Partisi olarak her bir insanımızın geçim mücadelesine destek olmak, geçim ittifakı kurmakta kararlıyız” dedi.

  Karamollaoğlu, “Onları dinlemek, seslerini duyurmak, çözümler üretmek, tencerelerinde dert değil aş pişirebilmeleri için seçimden önce bir geçim ittifakı kurmakta kararlıyız” dedi.

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, genel merkezde gerçekleştirilen İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısında konuştu. Karamollaoğlu, hiçbir vatandaşın karamsar ve umutsuz olmaması gerektiğini söyledi.

  Karamollaoğlu, “Karanlığın en koyu olduğu an şafağın en yakın olduğu andır. Herkes bilmeli ki şafak yakın. Bu sebeple dert var, sorun var; ama Allah’ın izniyle çözüm de var. Bizler bunun için Saadet Partisi olarak tüm il ve ilçe kademelerimizle her bir insanımızın geçim mücadelesine destek olmak, onları dinlemek, seslerini duyurmak, çözümler üretmek, tencerelerinde dert değil aş pişirebilmeleri için seçimden önce bir geçim ittifakı kurmakta kararlıyız” dedi.

  Geçim ittifakı kurmakta kararlıyız
  Geçim ittifakı kurmakta kararlıyız

  Karamollaoğlu, ‘Geçim İttifakı’ çağrısında bulunarak, “Gelin bir geçim ittifakı kuralım. Hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, işsizliğe, ağır vergilere hep birlikte ‘hayır’ diyelim. Toplumumuzun bu sebeple her kesimine sesleniyorum, memurumuza, esnafımıza, işsiz gençlerimize herkese sesleniyorum, sendikalara, partilere sesleniyorum; gelin milletimizle el ele verelim, insanımızın ortak gündeminde buluşalım.

  Geçim ittifakından başka hiçbir şey konuşmayalım. Gündemi oyalayan gereksiz tartışmalara kesinlikle prim vermeyelim. İnsanımızın derdine hep birlikte tercüman olalım. Bir araya gelerek çözüm yolları arayalım. Milletimizin sorunlarını ülke gündemine taşımak adına yürüttüğümüz bu farkındalık kampanyası olan geçim ittifakına görüşü ne olursa bütün vatandaşlarımızı davet ediyorum” diye konuştu.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler