TRY - Türk Lirası
EUR
17,5319
USD
17,2312
GBP
20,5157
CNY
2,5688
27.5 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
30 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanGalatasaray'da seçimli genel kurul başladı

  Galatasaray’da seçimli genel kurul başladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Galatasaray’da Seçimli Genel Kurulu, Galatasaray Lisesi’nde başladı. Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu’nun sarı-kırmızlı kulübün başkanı olmak için yarıştığı olağanüstü seçimli genel kurulda oy işlemleri saat 15.00’te sona erecek.

  Galatasaray’da Seçimli Genel Kurul, seçim divan başkanlığına Asena Yılmazkaya Dinçbaylı’nın seçilmesiyle başlarken, sonrasında başkanlık divanı belirlendi. Daha sonra saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Son olarak ise sandıklarda görev alacak üyeler belirledi.

  Galatasarayda secimli genel kurul basladi 3 - öne çıkan - haberton
  Üyeler, Özbek için kırmızı, Hamamcıoğlu için ise sarı renkteki oy pusulalarını kullanacak.

  SANDIKLAR 15.00’TE KAPANACAK

  Toplam 24 sandığın bulunduğu seçimde oy kullanma işlemi saat 15.00’te sona erecek. 8 bin 862 sarı-kırmızılı üyenin oy kullanma hakkı bulunduğu seçimde, Dursun Özbek 2’nci sandık, Eşref Hamamcıoğlu 3’üncü sandık ve Burak Elmas da 9’uncu sandıkta oylarını kullanacak. Üyeler, Özbek için kırmızı, Hamamcıoğlu için ise sarı renkteki oy pusulalarını kullanacak.

  DURSUN ÖZBEK VE EŞREF HAMAMCIOĞLU OYLARINI KULLANDI

  Galatasaray Kulübü’nde başkanlığa aday olan Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu, oylarını kullandılar. Galatasaray Lisesi’nde gerçekleştirilen seçimde Özbek, 2 numaralı sandıkta oy kullanma işlemini gerçekleştirirken, Hamamcıoğlu ise 3 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

  Galatasarayda secimli genel kurul basladi 2 - öne çıkan - haberton
  Galatasaray’da seçimli genel kurul başladı

  DURSUN ÖZBEK: GALATASARAY’A HİZMET ETMEK İÇİN GELİYORUZ

  Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Dursun Özbek, “Biraz gecikmiş bir seçim ama Galatasaray için hayırlı olacağını düşünüyorum. Sonuçta Galatasaray kazanacaktır, kim seçilirse seçilsin. Galatasaray’a hizmet etmek için geliyoruz. Onun için ben seçilecek kim olursa olsun ona başarılar diliyorum. Galatasaray için inşallah güzel günler yakında” ifadelerini kullandı.

  EŞREF HAMAMCIOĞLU: BEKLENTİMİZ ÇOK BÜYÜK

  Eşref Hamamcıoğlu da oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada bir seçim süreci yaşadıklarını kaydederek, “Bu Galatasaray için tarihi bir seçim. Galatasaraylılar, Galatasaraylı üyeler bugün, hür ve bağımsız bir Galatasaray için destek verecekler, karar verecekler. Çok değerli bir konsorsiyum ile yarışıyoruz. Bu yarışımız bu zamana kadar Galatasaray’a yakışan bir kalite seviyesinde cereyan etti. Umarım akşama kadar da öyle olacaktır. Beklentimiz büyük. Bize olan teveccüh kendini, koridorlarda, sınıflarda, bahçede gösteriyor. Umarım başladığımız gibi önde bitiririz bu seçimi” dedi.

  Öte yandan Galatasaray’ın mevcut başkanı Burak Elmas da oyunu 5 numaralı sandıkta kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler