TRY - Türk Lirası
EUR
20,378
USD
18,820
GBP
22,674
CNY
2,778
4 Şubat 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriFutbol antrenörleri, yetkililerden yardım bekliyor

Futbol antrenörleri, yetkililerden yardım bekliyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Koronavirüs tedbirleri kapsamında mart ayından bu yana kapalı olan spor tesisleri için yetkililerden yardım bekleyen futbol antrenörleri, Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda bir araya geldi.

13 Mart tarihinden bu yana işsiz olduklarını dile getiren futbol altyapı antrenörleri; tekrar çalışmak, antrenmanlara başlamak ve ailelerini geçindirmek istediklerini söyledi. Normalleşme sürecinde sauna, spor salonları vs. gibi birçok alanın açıldığını ancak futbol tesislerinin belirsizliğini koruduğuna değinen antrenörler, Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda toplanarak bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

EYÜP FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖZGÜR GÖYNÜ: HER TÜRLÜ DENETİME UYMAYA HAZIRIZ

Her türlü denetime hazır olduklarını dile getiren Eyüp Futbol Antrenörleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Göynü, “Antrenmanlarımıza kavuşmak istiyoruz. Biz amatör kümede çalışan antrenörler olarak profesyonel oyuncuların yüzde 65’ini yokluklar içerisinde yetiştirip Türk futboluna sunduk. Artık çalışmak, üretmek ve ailelerimizi geçindirmek istiyoruz. Tüm sektörler normale dönmüşken, bizler sahalarımızın kapalı olması sebebiyle bayramı buruk geçireceğiz. Biz istisnasız her türlü denetime uymaya hazırız. 5 aylık sorunlarımıza çözümler üreterek devlet büyüklerimizden yardım bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler