TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
26 Kasım 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerFlyadeal, İstanbul tarifeli uçuşlara başladı

Flyadeal, İstanbul tarifeli uçuşlara başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Suudi Arabistan’a ait, düşük maliyetli ve Saudi Havayolları Grubu’nun iştiraki olan Flyadeal, Cidde ve başkent Riyad’tan İstanbul tarifeli uçuşlara başladı.  

Suudi Arabistan merkezli havayolu şirketinin İstanbul’a ilk uçuşu önceki gün Riyad King Khalid Uluslararası Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na gerçekleştirildi. İlk uçuş nedeniyle İstanbul Havalimanı’nda bir tören düzenlendi. Havalimanı işletmecisi İGA yetkilileriyle flyadeal yetkililerinin hazır bulunduğu törende pasta kesildi, yolculara çiçek dağıtıldı.

Suudi Arabistan'dan, İstanbul tarifeli uçuşlar başladı
Suudi Arabistan’dan, İstanbul tarifeli uçuşlar başladı

Saudi Havayolları Grubu’nun düşük maliyetli havayolu şirketi olan, İstanbul-Cidde ve İstanbul-Riyad arasında karşılıklı olarak  haftada 14 sefer gerçekleştirecek. Suudi havayolu şirketinin İstanbul Havalimanı’na başlattığı uçuşlar ile beraber toplam destinasyon sayısını da 27’ye çıkardığı bildirildi. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler