TRY - Türk Lirası
EUR
19,336
USD
18,623
GBP
22,478
CNY
2,596
28 Kasım 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıFinans sektöründe istihdam imkanı

Finans sektöründe istihdam imkanı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Coorbiz Akademi, 17 Ocak’ta başlayacak “Finansal Ürünlerin Satışı” başlıklı eğitimi ile kariyerini finans sektöründe yapmayı planlayan genç profesyonellere gelişim olanağı sunduğunu açıkladı. Bu kapsamda eğitime katılanlar, finans sektöründe istihdam imkanı yakalayabilecek.

The Business Research Company tarafından açıklanan verilere göre finansal hiz-metler sektörünün 2025’e kadar her yıl ortalama yüzde 6 büyüyerek 28,5 trilyon dolara yükseleceği öngörülüyor. Bu istikrarlı büyüme, istihdamın artırılmasına da yeşil ışık yakıyor. Durumu avantaja çevirmek isteyen gençler, finans sektöründe kari-yer yapmak için yetkinliklerini artıracak kursların arayışına gireken Coorbiz Akademi-nin 17 Ocak’ta başlayacak ve 8 gün sürecek “Finansal Ürünlerin Satışı” başlıklı eğitimi, kariyerini finans sektöründe yapmayı planlayan genç profesyonellere gelişim olanağı sunuyor. Eğitime katılanlar, sektörden Coorbiz’e gelen kariyer fırsatlarını değerlendirme şansını da yakalıyor.

Finans sektöründe istihdam imkanı
Finans sektöründe istihdam imkanı

GENÇ PROFESYONELLER SEKTÖRÜN LİDERLERİYLE BULUŞUYOR

Tasarladıkları eğitim programıyla asıl amacın finans sektörüne bilgili ve bilinçli kişiler kazandırmak olduğunu belirten Coorbiz Akademi Yönetici Ortağı Burcu Oylan, eğitim metodolojilerini şu sözlerle aktardı:

“8 gün sürecek eğitim programımızda bankacılığın tüm bileşenleri ile birlikte sigorta, katılım bankacılığı, banka dışı finans, fintech, finansal okuryazarlık ve satış konularına da ayrıntılı bir şekilde yer veriyoruz.

Edindiğimiz misyon neticesinde programımızda teknik bilgilerin yanı sıra, deneyimlerin paylaşılmasına da ayrıca dikkat ediyoruz. Coorbiz Akademi bünyesinde oluşturduğumuz eğitim programımızda katılımcılar, sektörde aktif görev alan ve Türkiye’nin önemli finans kuruluşlarında üst düzey yönetici kadrolarında bulunan profesyonellerle bir araya gelme, deneyimlerinden faydalanma olanağı da buluyor.”

“KATILIMCILARIMIZIN KARİYER YOLCULUKLARINA ORTAK OLUYORUZ”

Eğitim programlarını gelişen piyasa dinamiklerine göre güncellediklerini ifade eden Oylan, “Coorbiz Akademi’nin eğitimlerine katılan kişilerin kariyer yolculuklarına da destek olmak için eğitimde başarılı olan katılımcılarımızı sektörden gelen iş ve kariyer fırsatlarına yönlendiriyoruz. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen adaylar, Coorbiz Akademi’nin kurumsal internet sitesinden eğitim programımızın ayrıntılarını inceleyip online başvuru yapabiliyor” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler