TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
9.3 C
Ankara
16.3 C
İstanbul
11 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerFilistin ve Arnavutluk başbakanları Konya'da

Filistin ve Arnavutluk başbakanları Konya’da

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleşen ‘5’inci İslami Dayanışma Oyunları’nın açılış törenine katılacak olan Filistin ve Arnavutluk başbakanları Konya’ya geldi.

5’inci İslami Dayanışma Oyunları’nın açılış töreni, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek. 56 ülkeden 4 bin 200 sporcunun yer aldığı oyunların açılış törenine katılacak olan Filistin Başbakanı Muhammed Iştiyye ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Konya’ya geldi. Ayrı ayrı kente gelen Iştiyye ve Rama, havalimanında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve il protokol üyeleri tarafından karşılandı.

Filistin ve arnavutluk basbakanlari konyada 1 - yerel haberler - haberton
Filistin ve arnavutluk başbakanları konya’da

Iştiyye ve Rama, tören öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, aralarında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın da bulunduğu katılımcı ülke temsilcileriyle bir araya geleceği yemeğe katılacak.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler