TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,325
CNY
2,773
28 Ocak 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerFethi Yaşar Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti

Fethi Yaşar Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Mustafa Kemal Anadolu Lisesi ve Gazi Osman Paşa Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Öğrencilere eğitim hayatlarında başarı dileyen Yaşar, okul müdürleri ve öğretmenlerle sohbet ederek, okulların sıkıntıları ve genel eğitim-öğretim sistemindeki aksaklıkların giderilmesi açısından yapılması gerekenler konusunda fikir alışverişinde bulundu. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yaşar, okulu gezerek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Eğitime Yenimahalle’den tam destek”

Yenimahalle’nin hiçbir mahallesini ayırt etmeden çocukların huzur ve mutluluğu için 13 yıldır her okula hizmet götürüldüğünün altını çizen Yaşar, “Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Sizler geleceğimizin planlayıcılarısınız. Sizin yetiştirdiğiniz bu çocuklar ileride ülkemizin barış ve huzur dolu günler görmesinde söz sahibi olacak. Bir yerel yönetici olarak yetki alanımızda olmamasına rağmen göreve geldiğim günden beri gerek sizlerin gerekse çocuklarımızın temiz ve huzurlu okullarda eğitime devam etmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Fethi Yaşar Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti
Fethi Yaşar Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti

Okullarımızın boya, temizlik gibi genel ihtiyaçlarının yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda çocuklarımızın eksik kalmaması için hazırladığınız projelere de destek veriyoruz. Çocuklarımız özel okul, devlet okulu ayrımı olmaksızın eşit eğitim görsün, temiz ve güvenli okullarda yarınlara hazırlansın istiyoruz” dedi.

Müdür ve öğretmenlerden Yaşar’a teşekkür

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Müdürü Celal Işık ve Gazi Osman Paşa Ortaokulu Müdürü Gökhan Şallı da Başkan Yaşar’a okullara yaptığı destek ve hizmetlerden ötürü öğretmenleri, öğrencileri ve velileri adına teşekkür etti.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler