20.7 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
26.4 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaFesih Kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği 2 ay uzatıldı

  Fesih Kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği 2 ay uzatıldı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Fesih Kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle 2 ay uzatıldı

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, normalleşme sürecinde istihdamı korumak için ‘Sosyal Koruma Kalkanı’ ile çalışan ve işverenlerin yanında olmaya devam ettiklerini belirtti. 

  Aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanı zehra zümrüt selçuk, normalleşme sürecinde istihdamı korumak için 'sosyal koruma kalkanı' ile çalışan ve işverenlerin yanında olmaya devam ettiklerini belirtti.
  Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Normalleşme Sürecinde Istihdamı Korumak Için ‘Sosyal Koruma Kalkanı’ Ile Çalışan Ve Işverenlerin Yanında Olmaya Devam Ettiklerini Belirtti. 

  Bakan Selçuk, Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, “Normalleşme sürecinde istihdamı korumak için Sosyal Koruma Kalkanımız ile çalışan ve işverenlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Fesih Kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle 2 ay uzatıldı” dedi. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler