TRY - Türk Lirası
EUR
18,2357
USD
17,9255
GBP
21,6361
CNY
2,6508
22.8 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
29 C
İzmir
8 Ağustos 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerFerhat Göçer ve Ömür Gedik Antalya'da sahne aldı

  Ferhat Göçer ve Ömür Gedik Antalya’da sahne aldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türk turizminin önemli turizm işletmelerinden Ceylan İşletme A.Ş bünyesinde bulunan Sherwood Otelleri açılışının 30’uncu yılı özel bir gece ve açılış konseriyle kutlandı. Sahneye çıkan Ferhat Göçer ve Ömür Gedik sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz saatler yaşattı.

  Ceylan İşletme A.Ş bünyesinde bulunan Sherwood Otelleri açılışının 30’uncu yılını düzenlenen Ferhat Göçer ve Ömür Gedik konserleri eşliğinde sahnede 30’uncu yıl pastası keserek kutladı. Sherwood Exclusive Lara Otel’in bahçesine kurulan sahnede şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcılar, hayranlarından tam not aldı. Kutlama programını ailesiyle birlikte ön sıradan izleyen Ceylan İşletme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Ceylan, üst düzey yöneticiler ve davetliler şarkılara dans edip eğlenerek eşlik etti.

  Ferhat gocer ve omur gedik antalyada sahne aldi 1 - yerel haberler - haberton
  Ferhat Göçer ve Ömür Gedik Antalya’da sahne aldı

  SAHNEDE 30’UNCU YIL PASTASI KESİLDİ

  Hasan Ali Ceylan ve ailesi, Ferhat Göçer ve Ömür Gedik ile 30’uncu yıl pastasını sahnede kesti. Alkışlar arasında sahneye çıkan Ceylan ailesine, ellerinde ‘30’ yazılı balonlar taşıyan çalışanları eşlik etti. Davetlilerin alkışları arasında pastanın üzerindeki mumları üfleyip ilk dilimi bölerek kutlamaları sürdüren Hasan Ali Ceylan, “30’uncu yılımız hepimize hayırlı olsun. Burada bir arada olmak beni mutlu etti. Çok fazla sizleri sesimle meşgul etmek istemiyorum. Mikrofonu hayranı olduğum Ferhat Göçer’e veriyorum. İyi eğlenceler” dedi.

  İNGİLİZCE, İTALYANCA VE TÜRKÇE REPERTUAR

  Gecenin açılış konserine Ömür Gedik çıktı. İngilizce, İtalyanca ve Türkçe repertuarıyla dinleyicilerin karşısına çıkan Gedik, bir saate yakın sahnede kaldı. Kimi zaman duygusal, kimi zaman da hareketli şarkılarıyla davetlileri müziğe doyuran Gedik, sahneyi Ferhat Göçer’e bıraktı.

  Ferhat gocer ve omur gedik antalyada sahne aldi 2 - yerel haberler - haberton
  Türk turizminin önemli turizm işletmelerinden Ceylan İşletme A.Ş bünyesinde bulunan Sherwood Otelleri açılışının 30’uncu yılı özel bir gece ve açılış konseriyle kutlandı. Sahneye çıkan Ferhat Göçer ve Ömür Gedik sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz saatler yaşattı.

  FERHAT GÖÇER MODERN GÜÇLÜ SESİYLE AYAKTA ALKIŞLANDI

  Sahne performansıyla hayranlarının gönlünde taht kuran Ferhat Göçer; Barış Manço, İbrahim Tatlıses gibi ünlü isimlerin şarkılarını da seslendirdi. Ferhat Göçer, davetlileri sık sık kendisine eşlik etmesi için uyararak, “Burası Antalya. Sherwood Otel. 30’uncu yılımızı kutlayacağız. Şarkılara sizin de eşlik etmenizi istiyorum” diyerek seyirciyi sürekli canlı tutmayı başardı.

  Aynı zamanda genel cerrah olan Göçer, davetliler arasındaki doktorlarla da espriler yaparak sohbet etti. “Burada hemen hemen her branşta doktor var. Bir hastane açabiliriz” diyerek espri yapan, aynı zamanda son günlerde Türkiye’nin gündemindeki sağlık çalışanlarına şiddet olaylarını da kınayan Göçer, konserini yarım saat uzatarak hayranlarına jest yaptı. Göçer, “Hava serinledi. Artık daha çok sesimiz çıkacaktır. Hadi bakalım 4 şarkı daha söyleyelim” diyerek konserine devam etti.

  Ferhat gocer ve omur gedik antalyada sahne aldi 3 - yerel haberler - haberton
  Sahneye çıkan Ferhat Göçer ve Ömür Gedik sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz saatler yaşattı.

  FERHAT GÖÇER: EVDE İKİNCİ SINIF VATANDAŞIM

  Konser sonrası birlikte kameralar karşısına geçen Ferhat Göçer ve Ömür Gedik, sanat yaşamlarının yanı sıra haklarında merak edilen soruları yanıtladı. Tam bir hayvansever olan, evinde 40’ın üzerinde kedisi bulunan Ömür Gedik, ortama Ferhat Göçer’in de alıştığını kaydetti.

  İki sanatçı yoğun konser programları nedeniyle tatile fırsat bulamadıklarını fakat sezon sonunda bir plan yapılabileceğini söyledi. Tatillerinde genellikle evindeki kedileri düşündüğü için huzursuzlandığını ve belirten Ömür Gedik, “Ferhat’ın Amerika turnesinde de yanına gittim. Ertesi gün kediler aklıma geldi. Biletimi erkene çekip geri döndüm” dedi.

  Evdeki kediler nedeniyle kendisini ikinci sınıf vatandaş gibi hissettiğini esprili şekilde anlatan Göçer, “İşin şakası tabii bu, alıştım. Onlarla birlikte olmayı çok seviyorum. Hayvanseverlik çok farklı bir şey. Ama Ömür’ün burada aldığı sorumluluk çok önemli. Hayvanseverliğin ötesinde onları korumaya yönelik bir sorumluluk üstlenmiş durumda. Ona saygı duyuyorum. Ben de elimden geldiğince kedileri severek ona yardımcı olmaya çalışıyorum” diye konuştu. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler