21.6 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
26 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaFenerbahçeliler Derneği'nden kanserli çocuklara ziyaret

  Fenerbahçeliler Derneği’nden kanserli çocuklara ziyaret

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Mersin Fenerbahçeliler Derneği’nden Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’ndeki çocuk hastaları ziyaret etti.

  Dernek üyeleri, ‘Çocuk Hasta Oyun Alanı’ için tespit edilen eksikleri tamamladı.

  Mersin Fenerbahçeliler Derneği, 1-7 Nisan ‘Kanser Haftası’ etkinlikleri kapsamında Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’ndeki çocukları ziyaret etti. Dernek üyeleri, pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen ziyarette çocuk hastaların boş vakitlerinde kullanmaları için tasarlanan ‘Çocuk Hasta Oyun Alanı’ için tespit edilen eksikleri tamamladı. Mersin Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Bülent Kütük, devlet ve millet dayanışmasının bir göstergesi olması için kanser hastası çocuklara destek olmak istediklerini söyledi.

  Fenerbahçeliler derneği'nden kanser hastası çocuklara ziyaret
  Fenerbahçeliler Derneği’nden kanser hastası çocuklara ziyaret

  Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ise, ‘Fenerbahçe’ denildiğinde ilk akla gelen tanımın, ‘Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu’ olduğunu ve bunu bir kez daha gördüklerini söyledi. Prof. Dr. Çamsarı, “Bizler için böylesine önemli olan hastanemize, Mersin Fenerbahçeliler Derneği’nin vermiş olduğu destekte oldukça önemlidir. Başta dernek üyeleri olmak üzere tüm Fenerbahçelilere teşekkür ediyoruz” dedi.

  Prof. Dr. Çamsarı’nın teşekkür belgesi taktim ettiği Mersin Fenerbahçeliler Derneği Genel Sekreteri Onur Karaaslan da toplumda farkındalık yaratacak tüm projelerde yer alma isteklerinin devam edeceğini kaydetti.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler