21.6 C
Ankara
18 C
İstanbul
26 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerFauci, “Baş Tıbbi Danışman” olarak Biden’ın ekibinde

  Fauci, “Baş Tıbbi Danışman” olarak Biden’ın ekibinde

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Biden, Dr. Anthony Fauci’nin “Baş Tıbbi Danışman” olarak ‘Kovid-19 Ekibi’nde yer alacağını açıkladı.

  ABD’nin seçilmiş başkanı Joe Biden, dün, başkanlığının ilk 100 gününde görev yapacak bilim kurulunu tanıttı.

  ABD’nin 46’ncı başkanı olarak görev yapacak Joe Biden, dün başkanlığının ilk 100 gününde hizmet edecek ‘Kovid-19 Ekibi’ni tanıttı. 45’inci Başkan Donald Trump zamanında da görev yapan Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci, “Baş Tıbbi Danışman” olarak Joe Biden’ın ekibinde yer alacak.

  FAUCİ, GÜVENİLİR VE DOĞRUYU SÖYLEYEN BİR VATANSEVERDİR

  Fauci, “baş tıbbi danışman” olarak biden’ın ekibinde
  Fauci, “Baş Tıbbi Danışman” olarak Biden’ın ekibinde

  Biden Dr. Fauci’yi açıklarken yayınladığı mesajında “Dr. Fauci güvenilir, doğruyu söyleyen ve vatanseverdir. Bu virüsü kontrol altına almaya çalışırken KOVİD ekibimin önemli bir üyesi olacağı için minnettarım” dedi.

  Dr. Anthony Fauci, Biden’ın ekibinde yer almasıyla toplamda ABD’nin yedi başkanına hizmet etmiş olacak. Biden ayrıca Fauci’yi uzun zamandır tanıdığını ve iyi bir doktor olarak “Bilmek istediğimi değil bilmeye ihtiyaç duyduğumu söyleyecektir” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler