24 C
Ankara
16 C
İstanbul
29.1 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaFatih Çintimar'dan Ali Koç'a ziyaret

  Fatih Çintimar’dan Ali Koç’a ziyaret

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, Fenerbahçe Spor Kulübü’nü ziyaret ederek Başkan Ali Koç ile görüştü.

  Çintimar, sarı-lacivertli camiaya atletizme olan büyük destekleri için minnettar olduklarını söyledi.

  ÇİNTİMAR, KOÇ’A TEŞEKKÜR ETTİ

  TAF Başkanı Fatih Çintimar, Türk sporunun lokomotif kulüplerinden biri olan Fenerbahçe’ye ziyarette bulunarak sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç ile bir araya geldi. İki başkanın görüşmesine öncelikle geçen hafta kaybettikleri Fenerbahçe Spor Kulübü antrenörlerinden İbrahim Halil Çömlekçi için taziyelerini sunarak başlayan Çintimar, Ersu Şaşma’nın 5.71’lik tarihi rekorundan da bahsederek “Hocamızı bu vesileyle bir kez daha rahmetle anıyorum” dedi.

  Fatih çintimar'dan ali koç'a ziyaret
  Fatih Çintimar’dan Ali Koç’a ziyaret

  Başkan Çintimar, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘a bugüne kadar atletizme verdikleri destek için teşekkür ederken, “Fenerbahçe, Türkiye’de atletizmin en önde gelen markalarından biri. Bir çok yıldız atletimize kucak açan, onlar bünyesinde barındıran, her daim atletizme yatırım yapan bir dünya kulübü. Bundan sonra da bu desteğin süreceğine inanıyoruz. Sizlere yarışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

  ALİ KOÇ’A HEDİYE

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da atletlerinin başarılarıyla gururlandıklarını, sarı-lacivertli formayı atletizm pistlerinde onurla izlemeye devam edeceklerini söyledi. Koç, geçen yıl atletizm liglerinde tüm kupaları topladıkları atletizmde yeni başarılar için heyecanlı olduklarını ifade etti.

  Görüşmede Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Amatör Şubeler Koordinatörü ve eski federasyon başkanı Fikret Çetinkaya da yer aldı. Çetinkaya, Başkan Koç’a takımlarının son durumuyla ilgili bilgi verdi.

  TAF Başkanı Fatih Çintimar, görüşmenin sonunda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a, atletizme desteğinden ötürü bir şilt hediye etti ve kendisini sezon içinde takvimi uygun olduğunda yarışmalarda görmek istediklerini sözlerine ekledi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler