TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
16 C
Ankara
18.4 C
İstanbul
20 C
İzmir
21 Ekim 2021, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerFatih Belediyesi 5 farklı sanat dalıyla fuarda

  Fatih Belediyesi 5 farklı sanat dalıyla fuarda

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Fatih Belediyesi beş geleneksel sanat ile Craftİstanbul El Sanatları Fuarı’na katılım sağladı

  Dünya ülkelerinin geleneksel ve çağdaş el sanatlarını tanıtmak amacıyla düzenlenen Craftİstanbul El Sanatları Fuarı’na Fatih Belediyesi beş geleneksel sanat ile katılım sağladı.

  Bu sene ikincisi düzenlene fuara 130 katılımcı ve 400’ün üzerinde el sanatçısı ile kalkınma ajansları, ticaret odaları, belediyeler, üniversiteler, olgunlaşma enstitüleri, 10’un üzerinde ülke, müzeler, vakıflar, dernekler ve kooperatiflerin de yer aldığı fuara Fatih Belediyesi, beş farklı sanat dalıyla katılım sağladı.

  Fatih belediyesi 5 farkli sanat daliyla fuarda - yerel haberler - haberton
  Fatih Belediyesi 5 farklı sanat dalıyla fuarda

  Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın sanatçıları yalnız bırakmadığı ve misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği Fatih Belediyesi’nin standında; çini seramik dalında Güvenç Güven, Tuğba Güven, resim dalında Cemal Toy, Zafer Örs, tespih dalında İmdat Kalaycı , Feyzullah Kalaycı, sadekârlık dalında Bülent Bostan, kuyum ve sedef kakma dalında ise Hüsamettin Yivlik – Hakan Uç yer aldı.

  Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen fuar 10 Ekim Pazar gününe kadar ziyaret edilebilir.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler