TRY - Türk Lirası
EUR
19,285
USD
18,635
GBP
22,300
CNY
2,608
30 Kasım 2022, Çarşamba
Ana SayfaÖne ÇıkanFahrettin Koca aşı çağrısı yaptı

Fahrettin Koca aşı çağrısı yaptı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte 226 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan aşı çağrısı geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Aşı için birlik çağrısı. Halkımızdan salgınla mücadelenin şartlarına uymasını, ertelenen, zamanı gelen dozları hemen yaptırmasını istiyoruz. Sağlık camiamızdan aşı kararsızlarını aydınlatmak için destek, tüm medyadan aşı için kamu iletişimi hizmetinde daha fazla ısrar bekliyoruz” dedi.

Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı 18 Kasım 2021 Perşembe gününün koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte 226 kişi hayatını kaybetti.
Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı 18 Kasım 2021 Perşembe gününün koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte 226 kişi hayatını kaybetti.

Koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte, 22 bin 234 yeni vaka tespit edildi. 29 bin 538 kişi de sağlığına kavuşurken corona nedeniyle bugün 226 kişi hayatını kaybetti.

BAKAN KOCA ÇAĞRI YAPTI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Aşı için birlik çağrısı yaparak, “Halkımızdan salgınla mücadelenin şartlarına uymasını, ertelenen, zamanı gelen dozları hemen yaptırmasını istiyoruz. Sağlık camiamızdan aşı kararsızlarını aydınlatmak için destek, tüm medyadan aşı için kamu iletişimi hizmetinde daha fazla ısrar bekliyoruz” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler