TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
24 C
Ankara
24.2 C
İstanbul
28 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaYazarlarEvren ve yansımam...

Evren ve yansımam…

Özge Avcu
Özge Avcuhttps://haberton.com/
13 Kasım İstanbul doğumludur. Yazar, ICF İlişki Koçu ve Aile Koçu, Yaşam ve Motivasyon Koçluğu belgelerine sahiptir. Bilinçaltı Programlama ve Duygusal Özgürlük, Temel Psikoloji, Beden Dili ve İletişim belgeleriyle mesleğinde ihtiyacı olabilecek tecrübelere sahiptir. Sosyal medya hesaplarından çalışmalarına devam etmektedir. Kişisel gelişim NLP ve EFT teknikleriyle dolu olan RUHUN VE SEN yazarlık yolunda ilk kitabıdır. Kendine has tarzıyla yazmış olduğu ÖZ MANZARA her duyguya bir şiir kitabı online satıştadır.

Haftanın Öne Çıkanları

Düşündüğümüz, hissettiğimiz yada hayal ettiğimiz her şey evrende birer enerjidir.

Bilinçaltımızdan olanlar yada olmasını istediğimiz dua, dilek veya niyetlerden evrene ışık portalı olarak gözle göremediğimiz enerjisi yayılır. Evren plan yapmaz ve spontanedir. Gün için de aklınızdan geçen ”şu kişi beni arasa” dediğiniz bir durumda o kişinin nedensiz sizi araması evrenin plansız olduğunun kanıtıdır. Yaymış olduğunuz enerji ve frekansla ilgilidir evren… Ve en önemlisi evrende; olmasını istediğiniz şeyleri sürekli kontrol etmeye çalıştığınızda, sürekli düşündüğünüz de ve sürekli hatırladığınızda isteklerinizin enerjisi sıkışıyor ve olmasını istedikleriniz sizden daha çok uzaklaşıyor. Çok fazla umursadığınız şeyler yada gereğinden fazla istediğiniz her şey sizden hızlıca uzaklaşacaktır…

Duanızı ve dileğinizi isteyin ve dileyin daha sonra; onları serbest bırakın… Sonuçla ilgilenmeyi yada sürekli ”olacak mı? ne zaman olacak?” düşüncelerinizi ve enerjinizi anda serbest bırakın… Dileğinizin gerçekleşeceğine koşulsuz inanın ve asla şüpheye düşmeyin. Bırakın ki; istediğiniz size evren tarafından hızlıca ulaştırılsın.

Düşündüğümüz, hissettiğimiz yada hayal ettiğimiz her şey evrende birer enerjidir.
Düşündüğümüz, hissettiğimiz yada hayal ettiğimiz her şey evrende birer enerjidir.

Kurduğunuz olumsuz cümleler bile gün içinde gelip size çarpacaktır… Olumsuz söylemlerden, olumsuz düşüncelerden benliğinizi uzaklaştırın… Evrende her düşüncenin ve hayalin birer enejisi olduğunu bilin… Evrenle, sistemle ve ilahi planla her zaman uyum içinde ve tevekkülde olun… Mucizeleri beklemeyin! Söz ve niyetlerinizle mucizelerinizi evrenden ve ilahi sistemden isteyin… Gerçekleştiğine inanın… Mucizelerinizi yaşamaya hazır olun.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler