21.7 C
Ankara
23.9 C
İstanbul
27.6 C
İzmir
27 Eylül 2021, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaYazarlarEvren ve yansımam...

  Evren ve yansımam…

  Avatar of özge avcu
  Özge Avcuhttps://haberton.com/
  Özge Avcu, 13 Kasım İstanbul doğumlu. Yazar, Aile ve İlişki Koçu, Yaşam ve Motivasyon Koçluğu eğitim ve belgelerine sahiptir. NLP (Bilinçaltı Programlama), EFT (Duygusal Özgürlük), Temel Psikoloji, Beden Dili, İletişim belgeleriyle mesleğinde ihtiyacı olabilecek deneyim ve tecrübelere sahiptir. Sosyal medya hesaplarından çalışmalarına ve seanslarına devam etmektedir. Kişisel gelişim NLP ve EFT teknikleriyle dolu olan RUHUN VE SEN yazarlık yolunda ilk kitabıdır.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Düşündüğümüz, hissettiğimiz yada hayal ettiğimiz her şey evrende birer enerjidir.

  Bilinçaltımızdan olanlar yada olmasını istediğimiz dua, dilek veya niyetlerden evrene ışık portalı olarak gözle göremediğimiz enerjisi yayılır. Evren plan yapmaz ve spontanedir. Gün için de aklınızdan geçen ”şu kişi beni arasa” dediğiniz bir durumda o kişinin nedensiz sizi araması evrenin plansız olduğunun kanıtıdır. Yaymış olduğunuz enerji ve frekansla ilgilidir evren… Ve en önemlisi evrende; olmasını istediğiniz şeyleri sürekli kontrol etmeye çalıştığınızda, sürekli düşündüğünüz de ve sürekli hatırladığınızda isteklerinizin enerjisi sıkışıyor ve olmasını istedikleriniz sizden daha çok uzaklaşıyor. Çok fazla umursadığınız şeyler yada gereğinden fazla istediğiniz her şey sizden hızlıca uzaklaşacaktır…

  Duanızı ve dileğinizi isteyin ve dileyin daha sonra; onları serbest bırakın… Sonuçla ilgilenmeyi yada sürekli ”olacak mı? ne zaman olacak?” düşüncelerinizi ve enerjinizi anda serbest bırakın… Dileğinizin gerçekleşeceğine koşulsuz inanın ve asla şüpheye düşmeyin. Bırakın ki; istediğiniz size evren tarafından hızlıca ulaştırılsın.

  Düşündüğümüz, hissettiğimiz yada hayal ettiğimiz her şey evrende birer enerjidir.
  Düşündüğümüz, hissettiğimiz yada hayal ettiğimiz her şey evrende birer enerjidir.

  Kurduğunuz olumsuz cümleler bile gün içinde gelip size çarpacaktır… Olumsuz söylemlerden, olumsuz düşüncelerden benliğinizi uzaklaştırın… Evrende her düşüncenin ve hayalin birer enejisi olduğunu bilin… Evrenle, sistemle ve ilahi planla her zaman uyum içinde ve tevekkülde olun… Mucizeleri beklemeyin! Söz ve niyetlerinizle mucizelerinizi evrenden ve ilahi sistemden isteyin… Gerçekleştiğine inanın… Mucizelerinizi yaşamaya hazır olun.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler