21.6 C
Ankara
18 C
İstanbul
26 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEvin kapısını üzerine kilitlediği kızını itfaiye kurtardı

  Evin kapısını üzerine kilitlediği kızını itfaiye kurtardı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Adana’da annesi evin kapısını üzerine kilitleyip çıkınca balkondan sarkmaya başlayan 4 yaşındaki D.T., itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

  Olayı haber alıp eve dönen Damla T., “Ben kapıyı kilitledim, düşmez. Ne var bunda? Rezil oldum” dedi.

  Olay, dün saat 15.00 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Seyhan Mahallesi’nde meydana geldi. 3 katlı binanın 2’nci katında oturan Damla T., kapıyı kızının üzerine kilitleyip evden ayrıldı. Bir süre sonra D.T., balkona çıkıp sarkmaya başladı. Dumuru fark eden komşuların ihbarı üzerine bölgeye itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye erleri, vinç yardımıyla balkondaki D.T.’yi kurtardı.

  ‘ANNE, BENİ İTFAİYE KURTARDI’

  Evin kapısını üzerine kilitlediği kızını itfaiye kurtardı
  Evin kapısını üzerine kilitlediği kızını itfaiye kurtardı

  Durumu haber alan Damla T. eve geldi. Annesini gören D.T., “Anne, beni itfaiye kurtardı” diyerek ona sarıldı. Damla T. ise çevresindekilere, “Ben kapıyı kilitledim, düşmez. Ne var bunda? Rezil oldum” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler